Meghan Markle i książę Harry chcą mieć tylko dwójkę dzieci. Powód? Może zaskakiwać. Świeżo upieczony tata wygadał się w wywiadzie

Meghan Markle niedawno po raz pierwszy została mamą. Jak się okazuje, księżna Sussex nie planuje licznego potomstwa.

Zanim Meghan Markle dołączyła do rodziny królewskiej, była nie tylko aktorką, ale też zaangażowaną aktywistką. Pomimo natłoku nowych obowiązków, księżna Sussex nie porzuciła swoich zainteresowań. W tym roku miała okazję przygotować wrześniowe wydanie brytyjskiego "Vogue'a".

Kilka tygodni temu Meghan Markle wróciła na salony po krótkim urlopie macierzyńskim. Podczas premiery filmu "Król Lew" księżna Sussex rozmawiała między innymi z Beyonce.

Na okładce jesiennej "biblii mody" widzimy kobiety podziwiane przez Meghan Markle. W środku znalazło się też jednak miejsce dla mężczyzn, a przynajmniej dla jednego. Mowa o księciu Harrym. Świeżo upieczony tata przeprowadził wywiad z Jane Goodall - światowej sławy prymatologiem.

Książę Harry szczerze o tacierzyństwie

Brytyjka od lat jest zaangażowana w walkę na rzecz przestrzegania praw zwierząt, a od niedawna także ludzi. Kwestia globalnego ocieplenia również jest bliska jej sercu, dlatego w wywiadzie musiały zostać poruszane kwestie zmian klimatycznych. To własnie wtedy książę Harry niespodziewanie zdradził plany powiększenia rodziny.

Jak wyznał, razem z Meghan planują jeszcze tylko jedno dziecko. Powodem ich decyzji ma być troska o środowisko. Jedna osoba mniej oznacza zmniejszenie rocznej produkcji dwutlenku węgla o 58,6 tony.

Pozostali członkowie rodziny królewskiej zdają się mieć nieco inne podejście. Przypomnijmy, że Kate i William mają trójkę dzieci, a od niedawna w mediach krążą plotki, jakoby na dniach mieli ogłosić kolejną ciążę.

Co myślicie o uzasadnieniu Meghan i Harry'ego? Godna pochwały, czy przesadzona?

Więcej o:
Komentarze (172)
Meghan Markle i książę Harry chcą mieć tylko dwójkę dzieci. Powód? Może zaskakiwać. Świeżo upieczony tata wygadał się w wywiadzie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • baby1

  Oceniono 51 razy 43

  Żeby tak zaczęli myśleć o tym w Afryce, Południowej Azji, Południowej i Środkowej Ameryce, to może świat uniknąłby katastrofy.

 • manstain21

  Oceniono 69 razy 29

  Żenada, może lepiej by odpuścił jedną wizytę prywatnym samolotem.

 • darmen987

  Oceniono 42 razy 24

  Aby planeta miała szanse na przetrwanie konieczna jest globalna polityka jednego dziecka. A i tak efekty zobaczymy dopiero za sto lat !

 • ri-pi

  Oceniono 29 razy 19

  Z tego prosty wniosek. Małżeństwom i parom LGBT należy wypłacać dodatek ekologiczny.

 • Gość: gość

  Oceniono 24 razy 18

  I bardzo dobrze, ludzi jest zdecydowanie za dużo na tej planecie. Jestem za ograniczeniem rodzenia dzieci do 1 lub max. 2, jeśli już ktoś musi, a bardziej za nie rodzeniem w ogóle, niech świat ten odrobinę odetchnie. Nie ilość jest ważna a jakość.

 • hopsasaitralala

  Oceniono 26 razy 18

  Zasada niech każdy sadzi jedno drzewo rocznie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 89 razy 15

  No proszę, a prywatnymi odrzutowcami latają :)
  Po prostu stara Meg nie chce więcej dzieci, że względu na wiek i skłonność do tycia. Harry chce duża rodzinę, więc jeszcze jedno dziecko urodzi, z obawy, że mąż wymienilby ja na lepszy model, ale wstyd jej się do tego przyznać dlatego dorobiła ideologie i przekonała męża, że to ich "wspólna decyzja" :)

 • dlugi48

  Oceniono 29 razy 13

  Powinni się także wstrzymać od współżycia, bo przyspieszony oddech w czasie stosunku, to zwiększona ilość CO2.

 • imsocool

  Oceniono 16 razy 12

  O OJCOSTWIE dziennikarzyno!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX