Paula Williamson nie żyje. Byłą żonę Charlesa Bronsona znaleziono na stosie narkotyków

Paula Williamson nie żyje. 38-letnia aktorka i była żona Charlesa Bronsona została znaleziona martwa na łóżku w domu swojego obecnego partnera. Media podają, że przyczynę jej śmierci dało się poznać właściwie od razu.

Paula Williamson - aktorka znana z brytyjskich seriali "Coronation Street" i "Emmerdale" - nie żyje. Kobieta została znaleziona w domu swojego obecnego partnera - według mediów miała leżeć na stosiku pigułek i kokainy, które wcześniej częściowo zażyła. Jej śmierć zbiega się z oświadczeniem, jakie wydał jej były mąż - przestępca Charles Bronson, odbywający karę wieloletniego więzienia.

Paula Williamson nie żyje

Paula Williamson miała 38 lat i ostatnie godziny swojego życia bez wątpienia spędziła bardzo intensywnie. Została znaleziona martwa w domu swojego obecnego partnera, zaś przyczynę jej śmierci można było zauważyć gołym okiem. Chwilę przed śmiercią zażyła narkotyki, wcześniej zaś została wyrzucona z klubu ze względu na stan po spożyciu, w jakim się znajdowała. W zeszłym roku odbywała odwyk i starała się wrócić do zdrowia.

Williamson w przeszłości grała pomniejsze role w brytyjskich serialach - "Coronation Street" i "Emmerdale". Jednak znana była przede wszystkim ze tego, że została żoną Charlesa Bronsona, jednego z najbardziej znanych przestępców w Wielkiej Brytanii.

Paula Williamson i Charles Bronson

Paula Williamson i Charles Bronson poznali się dzięki jego sztuce. Bronson odbywa karę wieloletniego więzienia i obecnie ma 64 lata. W odosobnieniu ze względu na swoją agresję spełnia się w sztuce, dzięki której trafiła na niego Williamson. W 2017 roku Bronson oświadczył się kobiecie, na ślub w więziennej kaplicy mogli zaprosić tylko 10 gości z najbliższej rodziny i przyjaciół.

Paula Williamson od początku utrzymywała, że jej mąż jest łagodny jak baranek i zmienił się po pobycie w więzieniu. Pół roku później małżeństwo rozpadło się, o co Williamson oskarżała swojego byłego męża. Jednak to Bronson złożył wniosek o rozwód, ponieważ dotarły do niego zdjęcia żony, która poza więzieniem korzystała z życia. Na jednej z fotografii Paulę uwieczniono w czasie wakacji na Teneryfie, gdzie anonimowy mężczyzna nurzał twarz w jej obfitym biuście.

Po rozwodzie Charles Bronson nie próżnował. Poznał kolejną kobietę, z którą planuje kolejny ślub. Tym razem jego partnerką ma zostać inna osadzona kobieta, określana w brytyjskich mediach jako "Joan".

Paula Williamson kilka tygodni temu również poznała nowego partnera.

Wyjaśnienie tej śmierci jest bardzo proste, w przeciwieństwie do wielu innych. Do dzisiaj nie udało się wytłumaczyć wielu śmierci innych gwiazd:

Więcej o:
Komentarze (36)
Paula Williamson nie żyje. Byłą żonę Charlesa Bronsona znaleziono na stosie narkotyków
Zaloguj się
 • gromek1

  Oceniono 94 razy 94

  PS. Większości ludzi nazwisko Ch. Bronson kojarzy się z aktorem a nie jakimś zakapiórem multirecydywą, moglibyscie w tytule to wyjasnić

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 36 razy 30

  Dok ładnie. Pierwsze co przyszło mi na myśl, to ten znany aktor z "Mistrza kierownicy który ucieka". Czemu więc redaktorzy plotka piszą o jakiejś kobiecie związanej z jakimś mężczyzną który siedział w pierdlu, tego nie wiem.

 • gromek1

  Oceniono 15 razy 15

  jakie czasy tacy celebryci

 • zgr-edo

  Oceniono 10 razy 10

  Myślałem , że to chodzi o zmarłego aktora. Nigdy nie słyszałem o tym innym Charlesie Bronsonie.
  Jakiś głupkowaty redaktorem się cieszy , że ludzi zrobił w konia. GW coraz bardziej upodobnia się do brukowca.

 • Gość: asd123

  Oceniono 8 razy 8

  Żona Charlesa Bronsona nie żyje. Nie żyje żona Charlesa Bronsona. Charles Bronson. Nie żyje żona Charlesa Bronsona. W więzieniu. Żona Charlesa Bronsona nie żyle.

  Brawo dla autora tego tekstu. Tekstu tego autora brawo.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 7

  Aktor Charles Bronson.
  Siedmiu wspaniałych, Parszywa dwunastka, Prawo Mutphy'ego i w końcu:
  ŻYCZENIE ŚMIERCI! (Dead wish) jako architekt Paul Kersey, 5 filmów.

 • raknawspak

  Oceniono 13 razy 7

  A co mnie jakas kuref obchodzi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX