Meghan Markle napisała osobisty list do czytelniczek "Vogue'a". Wspomina w nim o Archim. "To dla mnie wyjątkowy czas"

Meghan Markle została redaktor naczelną wrześniowego "Vogue'a". Pełniąc tę funkcję, musiała napisać list do czytelniczek. Opisała w nim, jak zaczęła swoją współpracę z magazynem. Wspomniała też o synu i mężu.

Przez ostatnie siedem miesięcy Meghan Markle pracowała nad wrześniowym numerem brytyjskiego "Vogue'a". Była odpowiedzialna za treści, zaplanowała też okładkę. Znalazło się na nich 15 kobiet, które inspirują księżną Sussex. Sama jednak nie zgodziła się na niej pojawić. Za to napisała osobisty list do czytelniczek.

Royal Baby. Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko

Meghan Markle napisała osobisty list

Zdradziła w nim, że początkowo dostała propozycję pojawienia się na okładce, jednak odmówiła i wpadła na pomysł, żeby zaproponować chęć współpracy przy tworzeniu całego numeru. Nie ukrywa, że czuła strach przed napisaniem tej propozycji do redaktora naczelnego.

Zadałam pytanie. Właściwie kilkukrotnie je pisałam i kasowałam, zanim zdobyłam się na odwagę, by je zadać. "Edward [red. nacz. brytyjskiego "Vogue'a" - przyp. red.], czy zamiast okładki, pozwoliłbyś mi pracować nad wrześniowym numerem?" (Wiem, jak ważne jest wrześniowe wydanie dla świata mody. Zdaję sobie sprawę z jego zasięgu i widzę możliwość bycia częścią modowego pchnięcia do czegoś większego, milszego, bardziej wpływowego. Trochę denerwuję się, by śmiało pytać o to redaktora naczelnego, którego dopiero poznałam). Wysłałam wiadomość - wyznała. 

Pozytywna odpowiedź od niego bardzo ją ucieszyła. Brzmiała ona: "Tak! Bardzo chcę, byś była moim gościnnym redaktorem". Meghan świętowała ją po cichu, siedząc na sofie z psami. Spotkania z Edwardem rozpoczęła, gdy była w 5. miesiącu ciąży. Jak zdradza, dyskutowali nad filiżanką parującej miętowej herbaty. Nie ukrywa, że było warto podjąć się tego zadania:

Byłam w piątym miesiącu ciąży, kiedy proces tworzenia wydania się rozpoczął. Teraz trzymasz go w swoich rękach, a mój mąż i ja będziemy trzymać nasze trzymiesięczne dziecko w naszych. To dla mnie wyjątkowy czas w wielu aspektach; praca z Edwardem i jego zespołem, a także ciąża i urlop macierzyński odegrały niemałą rolę w moim szczęściu - wyznała Meghan.

Na koniec zwróciła się do kobiet:

Do kobiet, które podjęły się moich pomysłów związanych z tym wydaniem i wcieliły je w życie poprzez wzięcie udziału w tej kapsule czasu, tym z okładki i z wnętrza magazynu. Jestem wdzięczna. Jesteście dla mnie wzorem i jestem zaszczycona waszym wsparciem - podziękowała. 

Sierpniowy numer jeszcze nie trafił do sprzedaży, jednak nie mamy wątpliwości, że jego sprzedaż będzie rekordowa.

Więcej o:
Komentarze (38)
Meghan Markle napisała osobisty list do czytelniczek wrześniowego wydania "Vogue'a". Wspomniała w nim o synu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: art

  Oceniono 29 razy 15

  Świetny tekst Meghan. Świetny, bo szczery.
  Bez zadęcia, bez królowania. Czuje się zaszczycona i o tym pisze.
  Nie czeka na pokłony, tylko sama je składa wobec świetnego zespołu.
  Widzę co pisze, sama działam podobnie i dużo, i dokładnie tak reaguje człowiek który chce coś fajnego stworzyć i znajduje poparcie, wśród osób, które ceni.
  Dopiero teraz wyszło też to, ze ksieżna Meghan miała propozycję okładki i zapewne artykułu o sobie rodzinie z wieloma fotami, a ona z tego zrezygowala i poprosiła o poswiecenie numeru innym kobietom. Oczywiscie ma w niego swój wkład, ale jest w cieniu, bo czas hejtu i nowości minie, i w archiwach zostaną kobiety o których sie w tym numerze pisze.
  Laska jest kreatywna, jest świetna.
  No i teraz dopiero ma przechlapane, bo Kaśka sikała po majtach, ze może mieć fotoszopową okładkę w Vogue, a tu świetna, przebojowa kobieta wychodzi z inicjatywą i namawia naczelnego Vogue, że zamiast jej okładki wypromują inne tematy.
  BRAWO!

 • Gość: GHOSC

  Oceniono 26 razy 10

  MEGHAN KOCHANA HEJT TO OLBRZYMI PROBLEM, NIE DAJ SIE MOJA DROGA, JESTES NA SWIECZNIKU I ZAWISTNI LUDZIE CIEBIE OBRAZAJA, ALE WIESZ, ZE INSPIRUJESZ TYSIACE INNYCH

  BADZ WIERNA SWOJEMU SERCU KOCHANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*

 • Gość: lol

  Oceniono 10 razy 8

  Jak z jednego wydarzenia w życiu Meghan zrobić 10 artykułów :) Musicie zawdzięczać jej więcej kliknięć niż Wieniawie albo Rozenkowej ;)

 • Gość: moje zdanie

  Oceniono 29 razy 7

  Kate poproszona zgodziła się na ogładkę bo ona głównie pracuje macicą ( rodzi dzieci ) i się daje fotofrafować. Maghan poproszona o to samo wolała włożyć w to trochę pracy ( pracuje rozumem ) Chyba jasny jest hejt na Meghan : Angole nie zniosą tego że ona jest inna to po pierwsze a po drugie ich rodaczka zawsze wypadnie przy Maghan blado :) nie tylko z powodu karnacji ale braku ambicji i inteligencji.

 • Gość: paulinka

  Oceniono 13 razy 5

  Nie jest trudno znaleźć w necie filmiki i zdjęcia dokumentujące charytatywną działalność Meghan na długo przed poznaniem Harrego. Dużo fajnych rzeczy robiła i była za to doceniana. Dodatkowo blog thetig.com również przysporzył jej wielu fanów, został nawet nagrodzony przez kilka ważnych magazynów. Można się jeszcze dokopać przy odrobinie chęci do starych postów i naprawdę pisała tam fajne, przemyślane rzeczy, poruszała wielokrotnie temat równości płci, dyskryminacji rasowej, pomocy potrzebującym. Opisywała swoje dzieciństwo, historię jej rodziców i problemów w szkole na tle rasowym. Fajna, pozytywna babka, ambitna i dynamiczna. Wierzę, że jako księżna będzie robić fantastyczne rzeczy o globalnym zasięgu, bo sama o sobie pisała, że praca charytatywna karmi jej serce.

 • Gość: zdziwiony

  Oceniono 5 razy -1

  sama? napisała? woooow, ale sukces!!!!
  Przestańcie się ekscytować jak świnka morska ciążą. Naprawdę nie ma czym

 • rikol

  Oceniono 7 razy -3

  Meghan wynajeła firmę PR, no i proszę, jak się wszyscy na to łapią. Co do women empowerment, to nie bardzo do niej pasuje, bo obecną pozycję zdobyła dzięki zamążpójściu. Sama nie zrobiła kariery, była lokalnie znaną aktoreczką.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX