18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Morderstwo w Moskwie. Ciało znanej instagramerki z Rosji znaleziono w walizce. Wystawała z niej noga dziewczyny [DRASTYCZNE SZCZEGÓŁY]

W Moskwie doszło do tragicznego morderstwa. Rodzina 24-letniej dziewczyny znalazła jej ciało w walizce. Miała poderżnięte gardło, a na nogach czarne podwiązki.

W Moskwie doszło do wstrząsającego morderstwa. Nie żyje znana instagramerka Katarina Karaglanowa. Jak podaje portal Vesti.ru, rodzina 24-latki przez kilka dni próbowała się skontaktować z dziewczyną. Niestety bezskutecznie. Dlatego zwrócili się o pomoc do właściciela mieszkania, które wynajmowała. Kiedy udało im się dostać do środka, zobaczyli w korytarzu dużą walizkę. Wystawała z niej noga dziewczyny.

Tragiczna śmierć 24-letniej Rosjanki

Rosyjski dziennik "Moskowskij Komsomolec" donosi, że w pakunku znajdowało się nagie ciało dziewczyny. Katarina miała poderżnięte gardło, a na nogach czarne podwiązki. Natychmiast wszczęto postępowanie w sprawie morderstwa. Do tej pory nie wiadomo, kto zabił 24-latkę. Podobno o dokonanie zbrodni podejrzewa się jej byłego partnera, a także dwóch adoratorów, z którymi miała kontakt. Obaj panowie byli od niej sporo starsi. Jeden z nich miał 32 lata, zaś drugi 52. Domniema się, że motywem zabójstwa mogła być zazdrość o dziewczynę.

Kim była Katarina Karaglanowa?

24-latka prowadziła popularne konto na Instagramie. Obserwowało ją ponad 80 tys. osób. Na swoim profilu chwaliła się zdjęciami z licznych, zagranicznych podróży. Studiowała na państwowym uniwersytecie medycznym w Moskwie.

Te gwiazdy zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (38)
Wstrząsające morderstwo. Ciało znanej instagramerki z Rosji, znaleziono w walizce. Wystawała z niej noga dziewczyny
Zaloguj się
 • Gość: Marek

  Oceniono 116 razy 90

  Czyli kolejna pani do towarzystwa teraz modnie nazywana "instagramerką".

 • Gość: gość

  Oceniono 69 razy 37

  Makijaż typowy dla pań lekkich obyczajów ze wschodu (sztuczne rzęsy, wymalowane brwi itp.) który tak lubi naśladować spora część Polek, myśląc że wyglądają seksownie.

 • arkusza

  Oceniono 34 razy 34

  "a także dwóch adoratorów, z którymi miała kontakt. Obaj panowie byli od niej sporo starsi. Jeden z nich miał 32 lata, zaś drugi 52" - nie wiem czy zakwalifikować jako sarkazm czy wyjątkowy takt autora...

 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 29 razy 25

  Ciekawy zawód: instagramerka.
  Należy rzeczy nazywać po imieniu.
  Nie żadna instagramerka tylko prostytutka, która zajmowała się prostytucją, czyli sprzedawaniem swojego ciała za pieniądze.

 • M.M. K.

  Oceniono 32 razy 24

  Pani zapragneła mieć kilku sponsorów. Chciwość szkodzi...

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 12

  za to zdjęcie dostała najwięcej lajków

 • Gość: Doświadczonyżyciowo

  Oceniono 11 razy 9

  Hehe, dziewuchy żądne sławy, patrzcie co was czeka, gdy coś pójdzie nie tak a stary adorator się obrazi.

 • Gość: wsw

  Oceniono 7 razy 7

  Glupiutkie dziewczeta, ale zal mi jej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX