Agnieszka Kaczorowska została mamą, a tuż po porodzie zaliczyła sesję zdjęciową. Wizytę w szpitalu pokazała jej fotografka

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Młodzi rodzice oraz ich nowo narodzona córeczka mają już za sobą pierwszą sesję zdjęciową.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami dokładnie 26 lipca. Już dzień później tą radosną nowiną tancerka pochwaliła się na Instagramie. Na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka. Młodzi rodzice nie zdradzili jeszcze imienia dziewczynki, choć coś nam się wydaje, że nastąpi to już lada moment. Kaczorowska pochwaliła się też wyjątkową sesją zdjęciową prosto z sali porodowej. Teraz przyszedł więc czas, by pokazać światu kolejną fotografię. 

ZOBACZ WIDEO: One urodziły w 2018:

Agnieszka Kaczorowska została mamą. Pokazała nowe zdjęcie

Krótko po obwieszczeniu radosnej nowiny, Kaczorowska zamieściła na InstaStories kolejne zdjęcie maleństwa. Nie pokazała jeszcze twarzy córeczki, dlatego fani mogą podziwiać jedynie ujęcie rączki dziewczynki. 

Moje wszystko - podpisała fotografię młoda mama.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram

Urocze, prawda? Nie mamy też wątpliwości, że jest to zapowiedź większej sesji zdjęciowej, która miała miejsce tuż po narodzinach maleństwa. Dodajmy również, że fotografie wykonała  Ewelina Obuchowska, która przybyła do szpitala krótko po porodzie Agnieszki.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram

ZOBACZ TEŻ: Mąż Kaczorowskiej pokazał nowe zdjęcie aktorki z dzieckiem. Widać zmęczenie porodem, ale jest piękne. Jego podpis rozczula

Czekacie na więcej? 

DH

Więcej o:
Komentarze (49)
Agnieszka Kaczorowska została mamą, a tuż po porodzie zaliczyła sesję zdjęciową. Efekty są rozczulające. "Moje wszystko!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: uuu

  Oceniono 35 razy 33

  Królowie obciachu, żenady, narcyzmu. Taką chwilę zachowuje się dla siebie i cieszy się nią z najbliższymi a foty strzela i sprzedaje gdzie się da.

 • Gość: kocio

  Oceniono 24 razy 24

  czasem się wydaje, że te celebrytki zachodzą w ciąże, po to tylko, żeby mieć sesję na sali porodowej

 • Gość: Ja

  Oceniono 9 razy 9

  Dobrze ze ta sesja nie byla w trakcie porodu.. Zenada, wszystko na sprzedaz

 • Gość: Adf

  Oceniono 8 razy 6

  Jakoś na zycie trzeba zarabiać. Dpę pokażę, cycka, dziecko, waginę o porodzie bez malijażu. I juz kasa leci. I o to chodzi, fani.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 6

  Tak , czekamy , a hdzie zdjecia z akcki porodowej ? Czekam na zdjecia krocza . zenujace !

 • Gość: irma

  Oceniono 8 razy 6

  to się nie liczy - A GDZIE SESJA Z SALI PORODOWEJ ?!?!? skoro WSZYSTKO ma na sprzedaż - to wszystko :// nagle cnotliwa i wstydliwa się zrobiła, czy też fakt, że z porodówki nie można by było dać oznaczeń sponsorskich ?!?!? swoją drogą : sponsoring to PROSTYTUCJA czyli te wszystkie "gfasdeczki i celebrytki" oznaczające sponsorów to przedstawiciele NAJSTARSZEGO ZAWODU ŚWIATA !!!! czemu o innych, prawdziwych prostytutkach tak dużo nie piszecie jak o tych ?!?!? pewnie wam zapłaciły te wszystkie gfastki-z-bożej-łaski żeby o nich pisać ...

 • johnny.tomala

  Oceniono 5 razy 5

  Wszedłem tu specjalnie, żeby spytać, czy to ja jestem jakiś dziwny, czy świat zwariował?
  1) Celebryci wystawiają na sprzedaż swoje najważniejsze, najintymniejsze chwile, jak choćby poród.
  2) Ludzie najwyraźniej tego potrzebują i komentują w mediach.
  3) A ja mam wrażenie, że wszystkim dekiel już puszcza.
  4) I mówię to ja, generalnie skrajny liberał.

 • Gość: Y

  Oceniono 5 razy 5

  Zdjecie ktore umiescil szczesliwy tatus bardziej realne, tak sie wlasnie wyglada po porodzie..A ona mysli chyba ze jest Kate Middleton,,,

 • Gość: Ida

  Oceniono 3 razy 3

  A kogo ona obchodzi...???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX