Beyonce zdradziła, ile ważyła tuż po urodzeniu bliźniąt. "To moja waga. Koszmar każdej kobiety". Wiadomo też, czemu zawdzięcza powrót do formy

Beyonce w połowie 2017 roku po raz drugi została mamą. Teraz odważyła się powiedzieć, ile ważyła przed w ciąży, a ile tuż po porodzie.

Beyonce dla wielu ma figurę bogini. Jednak nie zawsze tak było a przede wszystkim nie w okresie ciąży bliźniaczej. To wówczas, gdy gwiazda spodziewała się dwójki pociech, musiała zrezygnować z występu na Coachelli i przełożyć koncert na następny rok. Od czasu porodu, czyli połowy lipca 2017 roku, rozpoczęła walkę o sylwetkę sprzed ciąży. A pracy było niemało, gdyż jak dziś już wiemy, Beyonce tuż przed samym porodem ważyła 98 kilogramów. 

Beyonce zdradziła, ile ważyła przed i po ciąży

Na szczęście walka zakończyła się sukcesem. A pomóc miała jej w tym dieta wegańska 22 Days Nutrition. I to właśnie w filmie na temat tej diety Beyonce zdradziła, jak wyglądały jej przygotowania do Coachelii. Już na pierwszy ujęciu staje na wadze.

Koszmar każdej kobiety, to moja waga. Długa droga przede mną"- mówi.
 

Dieta, o której mowa, oparta jest przede wszystkim na roślinach. Trwa 22 dni, a w tym okresie Beyonce nie spożywała takich produktów jak chleb, węglowodany, cukier, nabiał, mięso, ryby i alkohol.

Polega na wyeliminowaniu wszystkich nadmiernie przetworzonych produktów spożywczych, które nie są dla nas dobre. Kiedy jesz rośliny, masz więcej energii, zmienia się twoje samopoczucie - tłumaczy ekspert.

Beyonce zdradziła, że w trakcie ciąży ważyła 98 kilogramów, krótko po niej waga wskazywała 80 kilogramów. 

Wróciłam na scenę po porodzie. Byłam kobietą, która czuła, że jej ciało nie należy do niej. To koszmar każdej z nas - dodaje.

BeyonceBeyonce YouTube

A już na Coachelli wyglądała TAK:

BeyonceBeyonce PictureGroup / PictureGroup/Sipa USA/East News

Pełen podziw. 

DH

Więcej o:
Komentarze (14)
Beyonce zdradziła, ile ważyła tuż po urodzeniu bliźniąt. "To moja waga. Koszmar każdej kobiety". Wiadomo też, czemu zawdzięcza powrót do formy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Julka

  Oceniono 8 razy 8

  Przeciez to reklama, a jak było naprawdę to kto tam wie ;)

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież ona była w ciąży bliźniaczej ogarnijcie się że swoimi teoriami spiskowymi

 • Gość: Bbb

  Oceniono 7 razy 3

  Och, same jej nogi ważą 60kg

 • Gość: Fgh

  Oceniono 5 razy 3

  No 60 przed ciążą też nie ważyła...

 • Gość: Kij

  Oceniono 1 raz 1

  No i co z tego

 • Gość: Polka

  Oceniono 6 razy 0

  Dramat kobiet , które po pologu chcą wyglądać jakby nigdy nie były w ciąży!!! Ten czas zamiast na siłowni powinny spędzać z dzieckiem!

 • Gość: Magds

  Oceniono 3 razy -1

  Jaaaasne i na pewno pod nóż nie poszła...Pewnie że jakby żarła ile wlezie i nie dbała o siebie to chirurg niewiele by pomógł ale bez masy zabiegów w klinice i operacji się nie obeszlo. Tym bardziej przy jej figurze. To nie anorektyczna zylasta laska...
  kogo ona chce oszukać.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy -1

  A brzuch pewnie chirurg plastyk poprawiał

 • Gość: BarinaBali

  Oceniono 2 razy -2

  Nasze celebrytki opowiadaja ze w czasie ciazy przytyly od 2 do 4 kg;) gdy sama ciaza to od 8 do 11 kg. Inna sprawa, ze B przytyla ponad norme. Ale az dziwne ze o tym mowi... #reklama

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX