Fanka dziwi się, że Kasia Cichopek nosi na wakacjach tylko sukienki. Odpowiedź? Miało chyba być zabawnie, wyszło żenująco. Padło słowo "podwozie"

Katarzyna Cichopek często odpowiada na komentarze obserwatorów na Instagramie. Mamy wrażenie, że czasem robi to zbyt spontanicznie.

Wchodząc na profil Katarzyny Cichopek na Instagramie można odnieść wrażenie, że gwiazda "M jak miłość" jest na niekończących się wakacjach. Większość zdjęć na jej feedzie to obrazki z rodzinnych wakacji. Co ciekawe, na każdym z nich aktorka jest ubrana w zwiewne suknie.

Jesteście ciekawi, jak Cichopek robi sobie makijaż? Tajemnica rozwiązana!

Katarzyna Cichopek od dłuższego czasu jest wierna swojemu stylowi, a przynajmniej temu letniemu. Jej wakacyjne kreacje to najczęściej luźne, kolorowe sukienki. Stylowe? To na pewno, ale okazuje się, że za wyborami aktorki stoi coś jeszcze.

Jedna z fanek zdziwiła się, że Cichopek podróżuje w sukienkach, zamiast w t-shircie i spodniach. Odpowiedź aktorki była dość żenująca...

Lepsza wentylacja podwozia - napisała.

Kasia Cichopek cieszy się ogromną sympatią widzów głównie ze względu na to, że uchodzi za prostą (ale nie prostacką), normalną kobietę. Tym razem trochę jednak przesadziła. Też tak myślicie?

Więcej o:
Komentarze (36)
Fanka dziwi się, że Kasia Cichopek nosi na wakacjach tylko sukienki. Odpowiedź? Miało chyba być zabawnie, wyszło żenująco. Padło słowo "podwozie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ja

  Oceniono 49 razy 47

  Żenujące jest to jak się spinacie, powiedziała prawdę i z humorem :)

 • Gość: heh

  Oceniono 33 razy 33

  Mnie raczej zaskakuje że jakąś fankę dziwi fakt chodzenia przez kobietę w sukienkach. A kto ma w nich chodzić, mężczyźni?

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 29 razy 29

  Ma rację. A słowo podwozie jest używane nawet przez ginekologów :D #wietrzenienarodowe

 • Gość: Tusk

  Oceniono 25 razy 23

  Z poczuciem humoru i gites

 • Gość: Aga

  Oceniono 23 razy 21

  Plotku gumy w majtkach poluzujcie

 • Gość: Ewa

  Oceniono 23 razy 21

  Jeju bulwers w Plotku bo sobie zażartowała, matko kto tam robi u was?

 • Gość: N

  Oceniono 16 razy 16

  Ma rację a poza tym więcej może upchnąć do walizki zamiast szortów i koszulek lub spódnic i koszulek ma sukienkę kompletny strój jestem za;)

 • Gość: ooo

  Oceniono 14 razy 14

  Zastanawia mnie jaki procent zagląda tu by poznać nowe szczyty debilizmu autorów którzy ciężko na to pracują by krawężnik jawił się jako niezdobyte wyżyny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX