Agnieszka Więdłocha przeżyła prawdziwy koszmar. Padła ofiarą klątwy z przeklętego przedmiotu. Opowiedziała, jak zaczęło sypać się jej życie

Agnieszka Więdłocha podzieliła się historią mrożącą krew w żyłach. O mało co, a straciłaby karierę.

Dzięki głównej roli w komediach z serii "Planeta Singli" Agnieszka Więdłocha dołączyła do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Jej życie zawodowe nie zawsze było jednak usłane różami. Jak zdradziła w wywiadzie dla "Pani", przyczyną jej niepowodzeń był... przeklęty obraz.

Te historie też mogą wywołać dreszcze...

Agnieszka Więdłocha kupiła przeklęty obraz

Ta historia idealnie nadawałaby się na scenariusz horroru. Tym bardziej przeraża fakt, że wydarzyła się naprawdę. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy aktorka kupiła na targu stary obraz olejny z 1932 roku.

To był portret z wizerunkiem tajemniczej, niepięknej kobiety, którą nazwałam Oliwia Szuwar - zdradziła w rozmowie z "Panią".

Początkowo obraz wzbudził w niej poczucie siły, jednak nie trwało to za długo. Bardzo szybko Więdłochę spotkało wiele nieszczęść. Zaczęło się od choroby kota i jej złego samopoczucia. Następnie fatum przeszło na karierę.

Jeden mój serial nie wypalił, drugi się skończył, a przy trzecim podjęto decyzję, że nie będzie kontynuowany - wspomina Więdłocha.

Rada była tylko jedna - wyrzucić obraz. Tak też się stało. Oliwia Szuwar wylądowała na śmietniku za namową kuzynki Więdłochy. Dziś aktorka nie kupuje już starych obrazów i jest ostrożna przy wypowiadaniu życzeń.

Spotkało Was kiedyś coś podobnego?

Więcej o:
Komentarze (41)
Agnieszka Więdłocha przeżyła prawdziwy koszmar. Padła ofiarą klątwy z przeklętego przedmiotu. Opowiedziała, jak zaczęło sypać się jej życie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ha ha ha

  Oceniono 36 razy 26

  Co za brednie ha ha ha!

 • Gość: wilk

  Oceniono 28 razy 22

  Żona mojego kolegi jest tak samo pierdoInięta. Wchodzi do domu i mówi do męża: jakiś facet gapił się na mnie w autobusie. Pewnie mnie zauroczył. Muszę stanąć po środku pokoju, splunąć w 4 kąty, a ty poliżesz mnie po czole :))))

 • panamarcina2

  Oceniono 26 razy 20

  Że też w XXI wieku ludzie wierzą w takie bzdury.

 • pirimpirim

  Oceniono 22 razy 16

  Kiedy kupisz mieszkanie na tzw. "rynku wtórnym", to zdecydowanie i jak najszybciej wymień sedes, bo nie wiadomo, kto na nim siedział i nie masz pewności czy opary uroku nie wnikną do twojego ciała... astralnego.

 • Gość: Weagq

  Oceniono 9 razy 7

  OMG, urzekła mnie ta historia... Żeby chociaż była bardziej rozbudowana, bogatsza w barwne opowieści dokumentujące zjawiska nadprzyrodzone, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to że przyczyną nieszczęśc jest rzeczony obraz... A tu parę zdań sklejonych, cytat wyjęty z kontekstu i artykuł gotowy...

 • Gość: ...

  Oceniono 6 razy 6

  2019 rok..myślałam, ze będziemy mieć latające samochody (lub chociaż lewitujace deskorolki ;D), lek na raka i odnawialne źródła energii, a mamy płaskoziemców, antyszczepionkowców i przeklęte obrazy:D

 • Gość: Gg

  Oceniono 10 razy 6

  Myślałam, że jest mądrzejsza...

 • Gość: salcia

  Oceniono 8 razy 4

  nooo, to teraz odgrzewanie zainteresowania mediów "na siły nadprzyrodzone" i "na przeklęte przedmioty" - czego to celebryci nie wymyślą, żeby o nich pisali !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX