Doda pokazała, co zostało z jej tatuażu po Radku Majdanie. Fani dopytują m.in., czy bardzo boli. "Złamane serce bardziej"

Doda jest już po kilku zabiegach usuwania tatuażu na ręce. Pamiątka po Radku Majdanie powoli znika, a Doda powiedziała, że jest jedna rzecz, która boli bardziej, niż skóra w czasie zabiegu.

Doda w czerwcu ogłosiła, że zamierza zupełnie usunąć charakterystyczny tatuaż na ręce. Początkowo miała tam wytatuowane imię Radosława Majdana po hebrajsku, swojego ówczesnego partnera, potem jednak - po rozstaniu - zmieniła wzór na napis "nieśmiertelność". Lata minęły, a Doda uznała, że najwyższa pora na odświeżenie swojego wizerunku. Teraz pokazała, jak jej ręka wygląda po kilku zabiegach usuwania tatuażu.

Doda usuwa tatuaż

Doda pokazała zdjęcie z koncertu sprzed kilku dni, na którym występowała w sukience bez rękawów. Tatuaż na ręce jest jeszcze widoczny, ale jak sama napisała, o wiele słabiej niż kiedyś:

Tatuaż już coraz jaśniejszy - cieszyła się na Instagramie.

Fani zaczęli dopytywać, jak wygląda zabieg, który jest podobno bardzo bolesny. Doda napisała wprost, że proces usuwania tatuażu jest doświadczeniem bardzo nieprzyjemnym:

Stara! Wypala ci skórę i żaden krem nie działa.

Ale, jak się okazuje, jest jedna rzecz, która boli bardziej, niż usuwanie tatuażu. Co to takiego?

Doda, jak radzisz sobie z bólem w trakcie usuwania tatuażu? Wiele osób przerywa zabiegi właśnie ze względu na towarzyszący temu ból.
Bardziej boli złamane serce. Mnie już nic nie rusza - odpisała Doda.

Dlaczego Doda usuwa tatuaż?

Kiedy ogłosiła, że zamierza usunąć kilka tatuaży, Doda zdradziła powody, dla których to robi. Mówiła o "głupocie", która boli, ale mówiło się też o tym, że zwłaszcza napis "nieśmiertelność" przestał się jej podobać. Choć pamiątka po Radku została zmieniona na coś zupełnie innego, wspomnienia pozostały - stąd też decyzja o usunięciu tego i innych wzorów, zrobionych w czasie związku z Majdanem.

Teraz jednak Doda wskazuje na jeszcze jeden - trywialny - powód usuwania swoich tatuaży. Zapytana przez fanów, czemu usuwa, skoro mówiła, że żadnego tatuażu się nie wstydzi, bo każdy zajmuje jakąś cząstkę jej życia, Doda odpisała:

Nadal się nie wstydzę. Znudził mi się.

No cóż, trudno z tym dyskutować. Można jedynie powiedzieć, że pół roku temu Doda powiedziała słowa prawdy - tatuujcie tylko to, czego jesteście pewni, bo inaczej "głupota boli".

A na jakie wyznania Doda zdobyła się przez naszą kamerą? Sprawdźcie!

Więcej o:
Komentarze (30)
Doda usuwa tatuaż po Radku Majdanie. Jak to znosi? "Wypala ci skórę i żaden krem nie działa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • o_mamo

  Oceniono 47 razy 19

  Tatuaże to coś najohydniejszego, jak można sobie obsmarować ciało jakimiś bazgrołami, których potem nie da się usunąć. Trzeba nie mieć pół zwoju w mózgu

 • Gość: mark92

  Oceniono 21 razy 15

  A ta w kółko o Majdanie. Doda! Masz od roku męża, może o nim opowiadaj! Jakiejś obsesji dostałaś na punkcie Radka, na miejscu Twojego męża czułbym się nieswojo.

 • Gość: Dgh

  Oceniono 16 razy 12

  A ta dalej musi wbijać szpilę. Nie wyszło, trudno. On ma już kolejną żonę, ona nowego męża, a przy każdej nadarzającej się okazji wspomina Majdana.

 • Gość: irma

  Oceniono 10 razy 10

  tyle lat, a ona wciąż ma problem z ich rozstaniem, wciąż ją boli... co na to jej obecny mąż, że wciąż jest tym drugim ?!?!? i tak już pozostanie - niby twierdzi, że stara sprawa, że się nie przejmuje i idzie dalej, a wciąż ją to rozstanie boli i wciąż o tym mówi !!!!desperatka ?!?!?

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ja nie widze żadnej różnicy 😳

 • Gość: sss

  Oceniono 7 razy 7

  po co kogos oszukiwac??? lepiej sie rozstac

 • Gość: e 42

  Oceniono 5 razy 5

  Fajny facet z tego dodo

 • Gość: Rolek banan

  Oceniono 3 razy 3

  Lodzia z wysokim IQ między nogami ,ma słabość do brzydali, Radzio oblech z tłustymi kłakami ,a ten obecny to powinien płacić twarzowe co miesiąc taka gębą niewyjściowa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX