Małgorzata Rozenek skomentowała sytuację w Białymstoku. Rozpętała burzę. "Niestety, ale odlajkowuję po tym poście pani profil"

Małgorzata Rozenek odniosła się do sytuacji, do jakiej doszło podczas Marszu Równości w Białymstoku. Nie wszystkim spodobało się to, co napisała i że stanęła po stronie uczestników demonstracji.

W sobotę w Białymstoku odbyła się Parada Równości, podczas której doszło do skandalicznych zachowań środowisk prawicowych oraz pseudokibiców. Ci, którzy nie tolerują homoseksualistów, nie szczędzili wyzwisk pod ich adresem, a nawet posunęli się do przemocy i obrzucali uczestników parady kamieniami, jajkami oraz petardami. Solidarność z "tęczowymi przyjaciółmi" wyraziły gwiazdy, w tym m.in. Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan i ich wyznania [KOŁO PLOTKA]

Małgorzata Rozenek stanęła w obronie uczestników Parady Równości

"Perfekcyjna" dodała zdjęcie, na którym pozuje w bikini oraz w okularach przeciwsłonecznych.

Tęczowi przyjaciele, pozdrawiamy Was. Polska ma tez mniej czarno-brunatny kolor. Potrafi być kolorowa, tęczowa a nawet różowa. Razem głośno powiemy NIE przemocy #onelove #loveislove - napisała pod spodem.

Dodała też, że ten "koncert nienawiści i zaprzeczenie idei człowieczeństwa było powrotem do przeszłości". Wytłumaczyła też, że nie chodzi o "promowanie LGBT, ale o zwykłe ludzkie kochanie i szanowanie innych".

Jej wpis rozpętał burzę w komentarzach, a na Rozenek spadł hejt. Jedni życzyli jej "synów z odmienną orientacją", wiele osób też poinformowało ją, że przez poglądy, jakie głosi, przestają obserwować jej profil. Oto kilka przykładowych wypowiedzi:

Niestety, ale odlajkowuję po tym poście pani profil. (...) LGBT? Ok! Ale bez propagandy!
Jak można popierać gejów i lesbijki? To jest chore...
W takim razie życzę synów z odmienną orientacją (starałem się napisać jak najbardziej tolerancyjnie) - komentują.

Na ten ostatni zdecydowała się odpowiedzieć:

Wolałabym syna geja niż homofoba. Lepiej by to o mnie świadczyło. If you know what I mean.

Jednak oprócz negatywnych opinii było też wiele pozytywnych. Fani Małgosi przyznali jej rację oraz podziękowali jej za to, że zabiera głos w tej sprawie i nie boi się głośno mówić o swoich poglądach. A Wy co o tym myślicie? Bo naszym zdaniem to dobrze, że osoby publiczne odzywają się w ważnych sprawach. Niektórzy z nich mają naprawdę silny wpływ na opinię swoich fanów.

AW

Więcej o:
Komentarze (94)
Małgorzata Rozenek skomentowała sytuację w Białymstoku. W komentarzach rozpętała się burza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosciowa

  Oceniono 60 razy 46

  A co jest takiego strasznego w posiadaniu syna geja lub corki lesbijki?

 • Gość: Kif

  Oceniono 75 razy 29

  Polacy to naród zasciankowy. A teraz plujcie, cebulaki. Pozdrawiam z zagranicy.

 • Gość: nnenn

  Oceniono 52 razy 24

  Brawo Pani Małgorzato :)

 • Gość: A.

  Oceniono 39 razy 21

  Nadeszły czasy, że każdy powinien określić swoje stanowisko, a nie chować głowę w piasek. Tym bardziej osoby sławne.
  Szacun dla Rozenek. Jej wielbiciele, to często osoby zaciankowe i nie za bardzo samodzielnie myślące ( no bo sorry, ale kogo taka podstarzała Barbie świecąca gołym biustem i tyłkiem może być idolka? ). A jednak. Nie tylko kasa się liczy.

 • dodosdontquack

  Oceniono 53 razy 21

  Brawo Goska! Dosc Polskiej zasciankowosci i ciemnoty.

 • Gość: Heteryczka 40

  Oceniono 27 razy 11

  Polacy byli, są i będą jeszcze długo zacofani niestety! Poczytajcie trochę historii,od zawsze są ludzie homo i heterosexualni! Faraonowie,monarchowie... Wystarczy poznać trochę historii! A jak ludzie LGBT mają inaczej walczyć o swoje prawa? Ciągle są negowani nie wiadomo dlaczego!!! Za to"madki" 500 + ,to przyszłość naszego istnienia!!! Śmieszne!!! To ludzie LGBT zarabiają też na to żeby nierobki 500+ na pazur hybrydowy miały!!! A większość negująca LGBT to właśnie patologia 500+ i mocherowe berety ,bo są tak tępi,że do nich już nic nie dociera oprócz PiS i Rydzyka!!! Wstyd mi że żyję w takim kraju! Brawo Gosia i inni, którzy popierają mniejszości!

 • Gość: Aga

  Oceniono 18 razy 10

  Popieram Panią Rozenek. Niech każdy żyje jak chce. Znam osoby, które krytykują środowisko lgbt , a w domu zgotowały piekło swojej rodzinie, a niby tacy porządni. Nikt nie powinien nawoływać do nienawiści, a mój sąsiad gej to super facet.

 • Gość: Ewel

  Oceniono 16 razy 10

  Trzeba szanować każdego nie zależnie od tego jaką ma orientację seksualną.Jeśli nikomu się krzywda z tego powodu nie dzieje to jestem jak najbardziej za. Gorsze wzorce przekazujemy tym, że nie jesteśmy tolerancyjni przykładem było chodźby to co się działo na paradzie.Nie może dominować nienawiść i brak akceptacji czyjegoś przekonania ono jest tak samo ważne jak Nasze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX