Brytyjska prasa ma już nowe przezwisko dla Meghan Markle. Wszystko przez jej zachowanie na Wimbledonie. Coś w tym jest

Meghan Markle znów ma nowy pseudonim. Wszystko za sprawą jej zachowania na Wimbledonie.

Meghan Markle już od dłuższego czasu nie ma dobrej prasy. Brytyjskie i inne światowe media śledzą każdy jej krok i komentują kontrowersyjne wypowiedzi oraz reakcje, które są niezgodne z królewskim protokołem. Rozpisują się także o tym, że nie da się z nią współpracować i przez to, że "gwiazdorzy" odchodzą od niej kolejne asystentki. Jej ostatnie zachowanie na Wimbledonie, gdzie pojawiła się, aby kibicować Serenie Williams sprawiło, że księżna doczekała się nowego przezwiska.

Zobacz również, jak wyglądało pierwsze spotkanie Meghan z Beyonce na premierze "Króla Lwa":

Meghan Markle ma nowe przezwisko

Odkąd Meghan została żoną księcia Harry'ego i oficjalnie wstąpiła do rodziny królewskiej, jej życie jest komentowane przez media każdego dnia. Zagraniczna prasa lubi nadawać pseudonimy gwiazdom i celebrytom i oczywiście nie ominęło to samej Markle. Mówiono już na nią "Duchess Difficult", czyli "trudna księżna", ale także "Di 2", co miało być nawiązaniem do księżnej Diany. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jak się okazuje, ulubienica mediów zyskała już zupełnie nowy przydomek. A wszystko za sprawą jej ostatnich zachowań, między innymi tego na Wimbledonie. Meghan pojawiła się wtedy wraz z przyjaciółkami w tzw. royal box, czyli specjalnej loży, która jest przeznaczona tylko dla rodziny królewskiej. Zażyczyła sobie, aby nie robiono jest zdjęć, ponieważ pojawiła się na wydarzeniu w charakterze prywatnym. Dodatkowo, do nadania nowego przezwiska mógł przyczynić się także chrzest księcia Archiego. Młodzi rodzice zdecydowali, aby ceremonia była w całości prywatna.

W związku z tymi niecodziennymi dla rodziny królewskiej zachowaniami, Meghan zyskała nowe przezwisko - "Princess Privacy", co w wolnym tłumaczeniu znaczy "księżniczka prywatności". Jej ostatnie decyzje postanowił skomentować również brytyjski dziennikarz, Piers Morgan.

Jeśli chcesz być osobą prywatną, wracaj do Ameryki i żyj prywatnie.

Zgadzacie się z tym komentarzem?

KB

Więcej o:
Komentarze (138)
Brytyjska prasa ma już nowe przezwisko dla Meghan Markle. Wszystko przez jej zachowanie na Wimbledonie. Coś w tym jest
Zaloguj się
 • Gość: ciastko

  Oceniono 101 razy 45

  zgadzamy się . ona się SAMA zdecydowała na ślub z rodziną królewską więc musi ponosić tego wszystkie konsekwencje.

 • Gość: Anna

  Oceniono 71 razy 39

  Megan by chciała królewskich pieniędzy, być gwiazdą retuszowanych zdjęć, mieć gdzieś protokół i robić co jej się podoba. No niestety. Nie była podlotkiem kiedy brała ślub i na własne życzenie weszła do tej rodziny. Kiedy wejdziesz między wrony.....

 • Gość: Sara

  Oceniono 59 razy 31

  Jak przestaną się nią interesować albo zmniejszy się nią zainteresowanie to wtedy dopiero będzie płakać!

 • sabriel

  Oceniono 43 razy 29

  Zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko. Chce być księżną i chce prywatności. Widać, że ciężko jej przystosować się do zasad panujących w rodzinie królewskiej. W końcu to hollywoodzka celebrytka.

 • Gość: Karik

  Oceniono 16 razy 10

  Wypociliscie taki długi artykuł dla idiotycznego "princess privacy". Naprawdę? Ktoś w tej redakcji powiedział "To jest to, mamy to, dawać ten superartykul na portal"?
  Brak słów dla poziomu tej żenady.

 • plpl45

  Oceniono 28 razy 8

  Jest żałosna prostacka. No cóż ma Książe to co chciał. Jakże trafnym wydaje się powiedzenie, iż "nie kupuje się browaru dla paru piw."

 • Gość: B

  Oceniono 19 razy 7

  Czy ktoś kiedyś z nią rozmawiał ? Pewnie Nieee.....czy musimy wierzyć we wszystko co piszą.

 • ochujek

  Oceniono 10 razy 6

  Zmartwienia snobów. Mali ludzie mają wielkie problemy. Najlepiej widać to u naszych parafian i klechów. Byłem zaproszony na bierzmowanie. W kościele najważniejsza była czapa biskupa. Specjalnie wyznaczony klecha tylko nią się zajmował. Nakładał parę razy na głowę celebransa, zdejmował, wstążeczki układał. Cyrk. Młodzież nie była najważniejsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX