Elżbieta z "Rolnika" atakuje produkcję programu. Twierdzi, że została oszpecona. "Jeśli chcieli nas ośmieszyć, to im się nie udało"

Elżbieta z piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" twierdzi, iż została oszpecona przez produkcję show. W jaki sposób? Otóż, uważa, że dodano jej kilka kilogramów.

Emocje wokół programu "Rolnik szuka żony" nie cichą nigdy. Nawet w przerwie od emisji. Teraz bowiem głośno zrobiło się wokół Elżbiety, która wystąpiła w piątej edycji "Rolnika". Kobieta ma pretensje do produkcji programu. Twierdzi, że została oszpecona. 

Elżbieta z "Rolnika" atakuje produkcję show

Telewizja Polska postanowiła przypomnieć widzom stare odcinki programu i wyemitowała powtórki z piątego sezonu. Elżbieta zasiadła więc przed telewizorem i doznała szoku. Nie mogła uwierzyć w to, jak została pokazana w programie. I nie chodzi tutaj o zachowanie, a po prostu o... wygląd. Ela postanowiła więc zamieścić na Instagramie zdjęcie, które jest porównaniem tego, jak prezentuje się na co dzień, a jak wygląda na ekranie telewizora. Jej fani zapytali, skąd taka różnica pomiędzy zdjęciami. Elżbieta wówczas pokusiła się o mocne wnioski. 

Żebyś ty zobaczyła moją reakcję, jak pierwszy raz zobaczyłam się w programie. Wszyscy znajomi wydzwaniali z pytaniem, że miałam być w tym programie, a mnie nie widzą, więc wytłumaczyłam, że jestem tylko trochę bardzo przefiltrowana przez kamerę. Nie obejrzałam wielu odcinków. Wiele nas tam zeszpecili i dodali kilogramów. Jeśli mieli na celu nas ośmieszyć, to nie udało im się. Nie miałam ani jednego hejtu - napisała Elżbieta.

Party.pl skontaktowało się z osobą z produkcji programu "Rolnik szuka żony" w sprawie zarzutów Elżbiety. 

Wszyscy nasi uczestnicy pokazywani są w programie tacy, jacy są - bez edycji, przeróbek i upiększeń. Nie narzucamy naszym uczestnikom tego, jak się mają ubierać, czesać czy malować - czytamy.

Co o tym wszystkim myślicie? Jakoś trudno nam uwierzyć w to, aby na uczestników programu nakładano filtry lub pogrubiano o kilka kilogramów. Wam również? 

DH

Więcej o:
Komentarze (54)
Elżbieta z "Rolnika" atakuje produkcję programu. Twierdzi, że została oszpecona. "Jeśli chcieli nas ośmieszyć, to im się nie udało"
Zaloguj się
 • Gość: MONIA

  Oceniono 37 razy 37

  W programie nie dbała o siebie,no i miała sporą nadwagę.Później stała się znana,więc schudła i zadbała o siebie.
  Stąd ta różnica,a nie wina telewizji.

 • Gość: GG

  Oceniono 24 razy 24

  Badania psychiatryczne powinny być przeprowadzone przed każdym programem i po kłopocie.

 • Gość: Sabinowa

  Oceniono 23 razy 21

  Jak weszła do programu tak ja nagrali.. Po co mieli by pogrubiac i oszpecac? Ahaha. Pani widzę ma kompleksy.. Wiedziała, że będzie w tv mogła sobie fryz i makeup zrobić..

 • Gość: gg

  Oceniono 22 razy 20

  Ale ona sama zrobiła sobie zdjęcie pod korzystnym kontem z dziubkiem, a to wyszczupla.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 17

  SZOŁ PANI ROBI TERAZ W MEDJACH BO PANI SCHUDLA.TRZABYLO DBAC O SIEBIE PRZED PROGRAMEM.A NIE ZWALAC WINE NA KAMERY

 • Gość: Koko

  Oceniono 19 razy 17

  Zspuszczona baba ma wielkie pretensje o swój wygląd no do kogo błagam to za dzida.....

 • lukasgld

  Oceniono 14 razy 14

  Kamera nie kłamie. To raczej zdjęcie można przerobić obraz trudniej, bo jeżeli ona była podrabiana to reszta też.

 • Gość: b.

  Oceniono 13 razy 13

  taaak, porównanie selfi z rąsi za pomocą szerokokątnego aparatu w tel. z nagraniami z większej odległości za pomocą obiektywów wąskokątnych.

  Śmieszne to jest, żeby wymyślać sobie jakieś filtry pogrubiające (nie przy budżecie takich produkcji), bo ciężko jest przyjąć do wiadomości jak się wygląda.

  Szeroki kąt wyszczupla, ale też zaburza proporcje i perspektywę, dlatego powszechnie w filmie i fotografii ludzi stosuje się obiektywy wąskokątne, które wizualnie pogrubiają wszystkich. Jest to jeden z powodów, dlaczego modelki są tak chude.
  Dla zainteresowanych tematem, porównanie twarzy fotografowanej szerokim i wąskim kątem:
  spidersweb.pI/2016/08/zmiana-perspektywy-ogniskowa-smartfon

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 12

  Przecież ta kobieta odchudzila się na swoim smartfonie, tam jest retusz przecież normalnie wygląda tak jak w programie, wstydź się babo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX