Praca w Pałacu Buckingham szuka człowieka. Szef królewskiej kuchni zarobi krocie. Wymagania? Spodziewaliśmy się trochę innych

Królowa Elżbieta II szuka nowego szefa kuchni. To niepowtarzalna szansa, żeby rozpocząć pracę w Pałacu Buckingham.

Wiele osób marzy o tym, żeby pracować w Pałacu Buckingham. Jak się okazuje, wcale nie musi być to nieosiągalne. Królowa Elżbieta II ogłosiła ostatnio, że szuka nowego szefa kuchni. Miałby on stanąć na czele królewskiej załogi.

Od jakiegoś czasu królowa Elżbieta II jest aktywna na Instagramie. Pamiętacie jej pierwszy post?

Królowa szuka kucharza

W ogłoszeniu na oficjalnej stronie internetowej Pałacu Buckingham czytamy, że wymarzony kandydat to wykwalifikowany kucharz z ambicjami. Co ciekawe, nie musi mieć ogromnego doświadczenia. Zamiast tego ważniejsze są: entuzjazm, umiejętności komunikacyjne, zdolności adaptacyjne, dbałość o szczegóły oraz pasja do jedzenia i kuchni. Jak można się spodziewać, praca z rodziną królewską potrafi być wymagająca, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania. Główna siedziba kucharzy znajduje się w Londynie, ale niewykluczone, że ich szef będzie odwiedzał też pozostałe królewskie rezydencje.

Ogłoszenie z Buckingham PalaceOgłoszenie z Buckingham Palace Screen z theroyalhousehold.tal.net

A jak z wynagrodzeniem? Niemałe, bo ponad 100 tysięcy złotych rocznie.

Pakiet socjalny program emerytalny, składki pracodawcy oraz świadczenia. Szef kuchni ma też zagwarantowane zakwaterowanie oraz wyżywienie - czytamy dalej.

Osoba, które zostanie wybrana na to stanowisko będzie mogła "dołączyć do wykwalifikowanego zespołu oraz poszerzyć swoje kompetencje".

Jesteście zainteresowani?

Więcej o:
Komentarze (30)
Praca w Pałacu Buckingham szuka człowieka. Szef królewskiej kuchni zarobi krocie. Wymagania? Spodziewaliśmy się trochę innych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Aga

  Oceniono 14 razy 14

  To okolo 20tys.funtow rocznie. Ja pracujac jako fizjoterapeutka mam 35tys.rocznie na band 5/6. Band 7 zarabia ok.45tys, band 8 50tys. Blagam 100tys.zlotych rocznie na angielskue warunki i to prace w Buckingham Palace i to jako szef to jest jakas pomylka!

 • Gość: Grzegorz

  Oceniono 7 razy 7

  Demi chef de partie to nie Szef kuchni tylko czlowiek prawie na samym dole W hierarchii kuchennej, troche wyzej od pomywacza. Kto to pisze zeby tylko glosny tytul i idioci czytaja. A moze idioci pisza?

 • belisek

  Oceniono 11 razy 7

  Ponad 100 tys. rocznie? Brutto? To ok 10 tys. miesięcznie. Jak na zarobki w stresie żeby pasowało królewskiemu podniebieniu, smakowało, i daj Boże nie zaszkodziło to szału nie ma 🤔

 • Gość: 6yh

  Oceniono 6 razy 6

  Ta...już cv wysyłam. Dobrze ze2 nie napisali że trzeba znać angielski :D

 • Gość: KrolowaMaku

  Oceniono 4 razy 4

  Każdego dnia warto wejść na Plotka, żeby zobaczyć jak wygląda dno "dziennikarstwa" i oczywiście poprawić sobie nastrój. Choć z drugiej strony wyzwierzać się na panienkach po liceum robiących za "redaktorki"...

  Demi Chef de Partie to szef sekcji kuchni (np specjalista od sosów, zup lub deserów), nie szef kuchni,100 tys na warunki brytyjskie / 20 tys funtów rocznie / mniej niż dwa miesięcznie to dużo niżej niż średnia krajowa w UK.

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Na początku baby-boom z Sussexami sama zaczęłam śledzić oferty pracy na stronie Pałacu i powiem Wam, że tam co 2-3 miesiące wymieniają personel. Oferty dla kucharzy, asystentów kucharzy i pokojówek są ciągle

 • californian1

  Oceniono 2 razy 2

  Wy tan w tej gazecie to jednak jesteście jakoś specjalni inaczej - ze tak się łagodnie wyrażę... Kilka dni temu był ten sam artykuł z tytułem ze zarobi mało. Teraz ze krocie... Rozumiem ze potężna deflacja funta była w ciągu ostatnich kilku dni?

 • jackk3

  Oceniono 2 razy 2

  Straszna nedza i kompromitujaco niska pensja. Znajda ale pasjonata ktory potem w resume bedzie mogl napisac ze gotowaj dla krolowej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Demi Chef de Partie to nie szef kuchni 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX