Małgorzata Rozenek-Majdan nie poprowadzi "Azji Express". Musiała odmówić, ponieważ "dostała kategoryczny zakaz od lekarza"

Jak donosi "Party", Małgorzata Rozenek-Majdan rozważała propozycję stacji TVN, by zostać prowadzącą program "Azja Express". Okazuje się jednak, że nie mogła przyjąć tej oferty ze względu na zakaz od lekarza.

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej "Azja Express", spekulowano, kto ją zastąpi. Obecne doniesienia są takie, iż może być to Daria Ładocha. Jednak jak donosi "Party", propozycję od stacji otrzymała też Małgorzata Rozenek-Majdan. Omówiła, gdyż zabronił jej tego lekarz. 

Małgorzata Rozenek nie mogła poprowadzić "Azji Express"

Jak dowiedziało się "Party", Rozenek rzeczywiście rozważała tę propozycję. Dostała jednak od swojego lekarza kategoryczny zakaz podróżowania do egzotycznych krajów. Co istotne, jest to spowodowane faktem, iż Małgosia i Radosław starają się o dziecko. Muszą korzystać z metody in vitro, a ona narzuca pewne ograniczenia. 

No cóż, Małgosi w "Azji Express" raczej już nie zobaczymy. A jak z rolą prowadzącej poradzi sobie Daria Ładocha? O tym przekonamy się już wkrótce. Z niecierpliwością czekamy też listę uczestników kolejnej edycji. Zdjęcia miała ruszyć we wrześniu. 

DH

Więcej o:
Komentarze (67)
Małgorzata Rozenek-Majdan nie poprowadzi "Azji Express". Musiała odmówić, ponieważ "dostała kategoryczny zakaz od lekarza"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jan

  Oceniono 18 razy 12

  Ona chce mieć jeszcze dziecko w wieku 50 -lat ,?to chyba jakiś żart!

 • Gość: kocio

  Oceniono 15 razy 11

  coś ja tej Rozenek nie lubię, ale niech jej się uda z dzieckiem, na pewno będzie dobrą i kochającą matką

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 16 razy 8

  Małgosiu vel Margaret, takie bajery to wciskaj babie która przychodzi do lekarza lub swojemu nienarodzonemu dziecku z in vitro, bądź poważna i powiedz prawdę nie chcieli Ciebie tak jak Szydło w Brukseli, ponieważ jesteś już w wieku porównywalnym do powstania na naszej planecie węgla szczególnie w TV oraz środków masowego przekazu prasa

 • farcry3

  Oceniono 7 razy 7

  CHRYSTE NAZREŃSKI, I CO TERAZ !!!
  Dramatische situation powiedział von Paulus pod Stalingradem.

 • Megalodon akwaryjny

  Oceniono 9 razy 7

  Nareszcie artykuł o Rozenek, i to w niehandlową niedzielę bardzo fajnie!!, już wiem że po kościele zakupów w Castoramie nie zrobię, ale wiadomość o Małgosi mi w zupełności wystarczy i jestem szczęśliwy tak napij moja żona i dzieci

 • Gość: madzia

  Oceniono 9 razy 7

  No całe szczęście. Przez takie " gwiazdy" TVN straci oglądalność.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 6 razy 6

  Tak juz w te brednie uwierze

 • cezar85

  Oceniono 6 razy 6

  chyba sobie strzelę z łuku w plecy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX