Ciężarna Joanna Krupa na planie "Top Model". Wygląda pięknie, jednak nie wszystkim spodobały się buty przyszłej mamy

Mimo ciąży Joanna Krupa nie rezygnuje z pracy. Cały czas obecna jest na planie "Top Model". Gdy teraz pochwaliła się zdjęciem z planu, część internautów zwróciła uwagę przede wszystkim na jej buty.

Joanna Krupa już wkrótce spełni jedno ze swoich największych marzeń. Po raz pierwszy zostanie mamą! Jej ciążowy brzuszek staje się już coraz większy. Nie oznacza to jednak, że Krupa robi sobie wolne od pracy. Joasia przez okres ciąży w dalszym ciągu pracuje na planie "Top Model". Gdy teraz pochwaliła się zdjęciem ze studia nagrań, uwagę internautów zwróciły jej buty. Powód? Są to szpilki. 

Joanna Krupa na planie "Top Model". Fani patrzą na buty

Na zdjęciu widzimy Joasię w totalnie wystrzałowej stylizacji. Naszą uwagę przykuły przede wszystkim legginsy pełne srebrnych zdobień. Szał! Jednak inni spojrzeli na buty Krupy i stwierdzili, że nie powinna takich nosić. Jak już wspomnieliśmy, są to bowiem szpilki. 

Buty zmień - brzmi jeden z takich komentarzy.

Często mówi się, że kobieta w ciąży nie powinna chodzić na szpilkach. Nie mamy jednak wątpliwości, że to Joanna wie najlepiej, jak zadbać o siebie w tym okresie. 

Na szczęście wśród komentujących znalazły się i takie osoby, których nowe zdjęcie Joasi zachwyciło. Stwierdzili, że w ciąży promienieje, a z tym my w 100 procentach się zgadzamy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (35)
Ciężarna Joanna Krupa na planie "Top Model". Wygląda pięknie, jednak nie wszystkim spodobały się buty przyszłej mamy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magda

  Oceniono 21 razy 21

  Po sklepu po kartofle naszymi "prostymi" chodnikami w nich nie poszła, tylko powyginała się przed fotografami chwilkę

 • Gość: Bolo

  Oceniono 25 razy 21

  Można można , nie przesadzajmy ciąża to nie choroba. No i Aśka wygląda mega

 • Gość: Mania

  Oceniono 16 razy 14

  na ściankę założone, a już niektórzy przezywają hit normalnie

 • Gość: Taka ona ja

  Oceniono 16 razy 12

  Sama niedawno powiedziała że ubiera je tylko do zdjęć i na plan więc o co to halo... Wygląda pięknie!

 • Gość: Seba

  Oceniono 11 razy 7

  W tym stanie jeszcze można pozwolić sobie na szpilki później może chodzić bez obcasów a Joanna wyglada pięknie stop futrom zwierzęta tak samo chcą żyć jak my

 • Gość: Liz

  Oceniono 6 razy 6

  Skąd tyle głupoty wśród tych krytykujących Sama chodziłam w ciąży w szpilkach bo takie buty lubię i dzieci są zdrowe i dorosłe Ci hejterzy powinni zarabiać na swojej głupocie przynajmniej hołota miała by pieniądzem tak tylko w prostakach zawiść

 • Gość: miśka

  Oceniono 7 razy 5

  Buty piękne.

 • Gość: ona

  Oceniono 3 razy 3

  Dlaczego ma zmienić buty? U osoby, która cały czas chodzi na obcasie (ja od 30 lat) następuje dostosowanie i...brak możliwości wygodnego chodzenia na płaskim obcasie. Ja do ostatniego badania pojechałam na 10cm szpilce (zima, śnieg). Okazało się, że zaczęłam rodzić:)) i 12 godzin później córka była na świecie (sam poród ekspresowo). I wróciłam "na szpilki" za wyjątkiem noszenia dziecka na rękach po domu. Mnie naprawdę tak jest wygodniej! Na płaskim chodzę jak kaczka, "lecę" do tyłu.

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 3

  Super babka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX