[TYLKO U NAS] Laura Breszka wcieliła się w Małgorzatę Rozenek w nowym show Przetakiewicz. Wrażenia? "Nie było to łatwe zadanie"

Joanna Przetakiewicz dostała własny program. Poprowadzi talk show "Joanna Happy Hour", w którym nie zabraknie zabawnych skeczów. W pierwszym odcinku zobaczymy między innymi Laurę Breszkę w roli... Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Joanna Przetakiewicz nie zwalnia tempa. Projektantka poprowadzi program "Joanna Happy Hour Show", który już jesienią będzie miał swoją premierę w telewizji TVN. Do studia Przetakiewicz będzie zapraszała znane osoby. W pierwszym odcinku będą to Katarzyna Nosowska i Henryka Krzywonos-Strycharska. Ich rozmowy przerywane będą skeczami komediowymi. W tej części zobaczymy Michała Zielińskiego i Laurę Breszkę, którzy wcielili się w role Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Jak wrażenia? O to spytaliśmy Laurę. 

"Joanna Happy Hour". Laura Breszka komentuje udział w programie

Laura w rozmowie z Plotkiem przyznała, że program Przetakiewicz jest przede wszystkim o uczuciach. Co więcej, ponoć nawet powstał z miłości Rinke i Joanny.  

Zarówno pani Nosowska, jak i Krzywonos wypowiedziały się na bardzo ciekawe tematy życiowe, bardzo przyjemnie się słuchało tego, co mają do powiedzenia. Bardzo podoba mi się scenografia tego show, jak i to, że powstał z miłości Rinke i Joanny. Lubię, jak pary potrafią się zjednoczyć w pracy i stworzyć coś wspólnie, a jak płynie z uczucia do siebie, to już w ogóle super.

A jak czuła się będąc na chwilę Małgosią Rozenek? Otóż, okazuje się, że wcielenie się w jej postać nie należało do prostych zadań. 

Występ miał oczywiście komediowy charakter. Nie będę ukrywać, że pani Małgosia Rozenek jest mi bliska fizycznie. Mamy podobną barwę głosu. Paradoksalnie ciężko jest mi złapać jej charakter w parodii. Nie należy to do łatwych zadań. Myślę, że postać Majdana zadośćuczyni ewentualne moje Lauro-Rozenkowe niedociągnięcia - dodaje.

Zapowiada się ciekawie, prawda? My już nie możemy doczekać się efektów. 

DH

Więcej o:
Komentarze (15)
[TYLKO U NAS] Laura Breszka wcieliła się w Małgorzatę Rozenek w nowym show Przetakiewicz. Wrażenia? "Nie było to łatwe zadanie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: art

  Oceniono 16 razy 14

  "Kariera" oparta na d...e.
  Jedyny wartościowy związek, to ten z Kayah, i to ona była frontmenem kretywności, bo Rinke nic nie kreuje, tylko "jest producentem" zagranicznych produkcji, czyli wykupuje licencję i sprzedaje program tvp. Natomiast Kayah teksty, aranżacje tworzyła sama. Sukces z Bregovicem, to przede wszystkim jej zasługa. Genialne teksty i aranżacje Kayah, to perełk tak swietne, ze Bregovic był zazdrosny.
  Rinke to sprawny handlarz, a Kayah kreatywna, bardzo utalentowana artystka. Ją można odciać od rynku, bo stworzy własny, Rinke jak nie będzie miał kogo kupowc, to nie istnieje.
  I tu pewnie był powd, ze związek padł.
  A przetakiewiz, heheheh. Bez komentarza:)))
  No cóż, nazywanie jej projektantką, to taki kiepski żart, podobnie jak rob9enie z niej osoby, kótra pociagnie jakis program. Przecież jej trudno schłuchac, jjak próbuje wyartykuować jujakiekolwiei zdanie:)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Przetakiewicz prowadzi jakiś program ? Czy ona ma równo pod sufitem ?

 • Gość: lol

  Oceniono 7 razy 7

  Szkoda czasu na przetakiewicz jeden wielki belkot .

 • Gość: zzz

  Oceniono 9 razy 7

  to będzie żenada roku, już widać po tym opisie,
  program powstał z miłości??? dziecko niech se zrobią z miłości, ale bez kamer!!!!
  Przetakiewicz nie ma żadnej osobowości, tylko sztuczny wygląd

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Kolejny szmelc i prowadzaca z parciem na szklo... blllleeeeee

 • Gość: Dramatyczne rozcz

  Oceniono 7 razy 5

  Niestety Przetakiewicz nie ma żadnej nawet namiastki daru do prowadzenia programów w TV. Do tego tal bardzo lansuje siebie że odechciewa się oglądania . Żeby jeszcze obniżyła troszkę swój lans . Te stroje , te wrzaski jej ten makijaż . Są kobiety co podkładem płynnym potrafią u siebie załatwić wszystko i wyglądają ładnie a są takie co nawet nie wiedza co to jest ten Dermotan i kładą ma siebie całą perfumerie tłumiąc innych o temat programu . Do nich należy Przetakiewiczow a

 • Gość: Nina

  Oceniono 5 razy 5

  Tylko ci co brali w tym udzial😆😆😆

 • Gość: uuu

  Oceniono 4 razy 4

  Nie mam jak narazie zdania na ten temat zobacze to wydam swoja opinie , chociaz te osoby ,ktore wymyslily ten program wg mnie tylko straca pieniadze bo sa bardzo kiepscy w tym temacie .Ich tworczosc nie istnieje .A tylko istnieja z pokazywania siebie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX