Monika Miller nagrywa płytę, ale jej pseudonim muzyczny wywołuje kontrowersje. Inspirowała się znaną influencerką? Nerwowo odpowiada

Monika Miller wymyśliła pseudonim artystyczny MONAMI. Okazuje się, że tak samo nazywa się i bardzo podobnie wygląda znana youtuberka. Przypadek?

Monika Miller odkryła w sobie talent wokalny i nagrywa właśnie swoją debiutancką płytę. Wnuczka Leszka Millera poinformowała na swoim Instagramie, że piosenki są w 100% odzwierciedleniem tego, co gra w jej duszy i co chodzi jej po głowie. Młoda wokalistka, jak przystało na artystkę, wymyśliła również pseudonim artystyczny - MONAMI. Problem w tym, że już jedna Monami istnieje i jest znaną youtuberką. Fani szybko wytknęli to Monice.

Monika Miller skopiowała youtuberkę?

Celebrytka zrobiła na swoim profilu na Instagramie serię pytań i odpowiedzi. Fani dopytywali ją, skąd wziął się pomysł na pseudonim i czy przypadkiem nie za bardzo zainspirowała się youtuberką Monami Frost. Monika wytłumaczyła, że przydomek pochodzi o jej imienia i nazwiska.

Monika MillerMonika Miller screen Instagram/m1ller.exe

Co ciekawe, wnuczka Leszcze Millera zaprzecza jakoby inspirowała się youtuberką. Twierdzi, że ona i Monami Frost nie mają ze sobą nic wspólnego.

Monika MillerMonika Miller screen Instgram/m1ller.exe

Jednak naszą uwagę zwraca duże podobieństwo pomiędzy Moniką Miller, a Monami Frost. Zagraniczna youtuberka od lat nagrywa filmiki, więc celebrytka mogła podpatrywać jej styl. Tym bardziej, że podobnie się ubierają i obie mają dużo tatuaży.

A wy co o tym sądzicie? Monika zainspirowała się Monami Frost czy to po prostu przypadek?

JP

Więcej o:
Komentarze (56)
Monika Miller nagrywa płytę, ale jej pseudonim muzyczny wywołuje kontrowersje. Inspirowała się znaną influencerką? Nerwowo odpowiada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Leszek Rzezimieszek

  Oceniono 25 razy 17

  Co to za jaszczur z kosmosu?

 • iluzjoner

  Oceniono 28 razy 16

  Panie Leszku, współczuje Panu bardzo. Coś z tymi kobietami w życiu Panu nie wychodzi, choć w przypadku wnuczki można to wytłumaczyć, że rodziny się nie wybiera.

 • Gość: .

  Oceniono 16 razy 16

  "Co ciekawe, wnuczka Leszcze Millera zaprzecza".
  Literówka. Auto chyba zamienił 'a' na 'e' przed nazwiskiem. Nie dziękujcie za zwrócenie uwagi.

 • smurfmadrala

  Oceniono 14 razy 14

  Twór internetu, żurnali/tabloidów oraz "estetyki" rockowej.
  Wyrazy szczerego smutku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX