Ireland Baldwin pozuje nago na Instagramie. Chyba zapomniała, że obserwuje ją tata. Jego komentarz? Raczej nie był zachwycony

Ireland Baldwin pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie jedynie stringi. Co na to jej sławny tata, Alec Baldwin? Ups, raczej mu nie zaimponowała.

Ireland to 23-letnia córka Aleca Baldwina i Kim Basinger. Modelka lubi chwalić się swoją świetną figurą, nie należy też do nieśmiałych osób. Niestety, jeśli Twoje konto na Instagramie obserwują rodzice, lepiej uprzedzić ich, zanim wstawisz coś tak odważnego.

Alec Baldwin komentuje nagie zdjęcie córki

Ireland ostatnie dni spędziła w hotelu w Nowym Jorku. Pobyt podobał się jej tak bardzo, że postanowiła podziękować za gościnę. Zrobiła to tak, jak umiała najlepiej - pięknym wpisem na Instagramie. Modelka na fotografii pokazała się jedynie w stringach (nie licząc szpilek, ale kamienne posadzki bywają zimne). Na hotelowym balkonie macha do świata i Nowego Jorku.

Dziękuję Sixty Hotels za wspaniałe dni - napisała. - Możliwe, że nigdy mnie już nie zaprosicie, ale trudno. Chciałam też dodać, że mój tyłek nie jest aż tak biały. To światło. Nie, jednak jest tak biały.

Śmieszne? Trochę, ale nie dla jej ojca.

Przepraszam. Co? - skomentował zdjęcie Alec Baldwin.

Swoje trzy grosze dodał też wujek celebrytki, aktor Billy Baldwin.

Dziwne by było, gdyby wujek Billy to polubił, niezręcznie.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach, jeśli wstawiacie więc takie bez rodziny, lepiej być pewnym, że wszyscy zrozumieją jego przesłanie. Tym bardziej jeśli sławny tata nie obawia się komentować i popsuć zabawy.

jm

Więcej o:
Komentarze (34)
Ireland Baldwin pozuje nago na Instagramie. Chyba zapomniała, że obserwuje ją tata. Jego komentarz? Raczej nie był zachwycony
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 41 razy 41

  Co za czasy, że ludzie muszą się dowartosciowac własną du... Pą?

 • Gość: A.

  Oceniono 35 razy 25

  Taka ładna dziewczyna i tak się oszpeciła tym tatuażem... masakra

 • Gość: seas

  Oceniono 28 razy 24

  Zdjęcie mocno nieciekawe. Mniemam że na żywo jest lepiej. Bo po Kim Basinger nie może być brzydkich dzieci.

 • antykonformista

  Oceniono 13 razy 13

  Pieniądze szczęścia nie dają (chyba że ktoś ma wyobraźnię, to wtedy się zdarza) natomiast bardzo często dają problemy psychiczne. Presja, kompleksy, frustracje.... i mnóstwo toksycznych ludzi wokoło.

 • Gość: andzia

  Oceniono 11 razy 11

  Ta dziewczyna jest potwierdzeniem reguły, że pięknej kobiecie i przystojnemu mężczyznie - rodzi się mniej niż przeciętnej urody potomstwo.

 • Gość: amp

  Oceniono 9 razy 7

  Nie rozumiem co tym kobietom odpyer...a, wszystkie sie obnazaja jak moga a pozniej #metoo...to jest po prostu chore chore chore

 • Gość: der sturmer

  Oceniono 8 razy 6

  Idealna kandydatka na nawóz.

 • niezalogowany666

  Oceniono 10 razy 6

  mam nadzieję, że ta fala internetowej glupoty kiedys przeminie. zeby nie być *goło*słownym - FB juz usunałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX