Michał Wiśniewski został przyłapany z nową partnerką. To Paulina i wiadomo o niej już coraz więcej. Też ma gromadkę dzieci!

Michał Wiśniewski ponownie zakochany? Wiele na to wskazuje. "Fakt" dotarł do informacji, kim jest nowa partnerka wokalisty zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski nie przestaje nas zaskakiwać. Dopiero co rozstał się z Dominiką Tajner, swoją czwartą żoną, a już teraz został przyłapany z nową dziewczyną u swojego boku. Gdy "Super Express" opublikował ich wspólne zdjęcia z koncertu, w sieci zawrzało. Kim jest potencjalna kolejna żona Michała? "Fakt" donosi, że to tajemnicza Paulina. 

Michał Wiśniewski ma nową partnerkę. Kim jest? 

Według doniesień tabloidu, Paulina pochodzi z Warszawy, a Michała poznała przez internet. Ma też czworo dzieci, podobnie zresztą jak Wiśniewski. A co więcej, ponoć już wprowadziła się do willi muzyka.

Na początku lipca cała gromadka wraz z Pauliną wprowadziła się do podwarszawskiej willi Wiśniewskiego. Michał, który sam ma czwórkę pociech, w błyskawicznym tempie powiększył rodzinę dwukrotnie - czytamy w tabloidzie.

Paulina zawodowo nie jest związana z show-biznesem. Czym więc się zajmuje? Tego jeszcze nie wiemy, aczkolwiek z pewnością lada moment poznamy więcej szczegółów. 

Sam zainteresowany nie skomentował jeszcze nowego związku. Być może wkrótce to się wydarzy, więc czekamy.

DH

Więcej o:
Komentarze (84)
Michał Wiśniewski został przyłapany z nową partnerką. To Paulina i wiadomo o niej już coraz więcej. Też ma gromadkę dzieci!
Zaloguj się
 • Gość: Margot

  Oceniono 53 razy 53

  Ten facet jest niezrównoważony psychicznie, ale dziwię się też ,tym kolejnym kobietom, które tak bezkrytycznie do niego lgną.

 • kotbehemot6

  Oceniono 49 razy 45

  Tez mi rewelacja. On ma jedyną wielka miłość. Cały czas tą samą. Siebie.

 • Gość: zorro

  Oceniono 35 razy 33

  Od czasu jak wybielił zęby, szczerzy je jak koń. Wyglądają nienaturalnie, a sztuczna biel mocno kontrastuje z podstarzałą gębą, tworząc efekt jeszcze większej starości.

 • Gość: gosc

  Oceniono 31 razy 29

  Niech odda Dominice te sztuczne zęby, lub pieniadze za te zęby

 • Gość: trzpiotki - idiotki i Dzidzie piernik

  Oceniono 25 razy 23

  W takim razie czekamy na kolejny ślub, a potem na kolejne żale kolejnej żonki, że coś z nim nie hallo. Debilizm większości kobiet polega na tym, że mają wyimaginowane przeświadczenie jeśli chodzi o zmianę mentalności facetów. Wiążą się z typami o których wiedzą, że mają za sobą nieudane związki, ale są głęboko przekonane, że z nimi będą postępować jak z księżniczkami. Porzucą swoje nawyki, nie będą zdradzać, pić czy robić awantur, tylko przyniosą śniadanie do łóżka wraz z wazonem pełnym róż :)))))

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 23

  Ten Wiśniewski zakochuje się tylko na chwilę to nie miłość tylko choroba on musi się leczyć i nic więcej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX