Chłopak Roksany Węgiel przeprowadza się do Polski. Powód? Tym razem to nie miłość, a zupełnie inna kwestia

Chłopak Roksany Węgiel, Daniel Yastremski, do tej pory mieszkał na Białorusi. Teraz jednak w jego życiu sporo się zmieni. Młody wokalista zdecydował się na przeprowadzkę do Polski.

Roksana Węgiel swoją ówczesną miłość poznała podczas konkursu Eurowizji Junior w Mińsku. To właśnie tam pojawił się Daniel Yastremski, białorusiński wokalista. Nastolatkowie szybko złapali wspólny kontakt i tak... do dziś są razem. Na co dzień dzieli ich jednak spora odległość. Ona jest w Polsce, najczęściej w Warszawie, a on na Białorusi. Teraz okazuje się, że wiele w tej kwestii się zmieni. 

Chłopak Roksany Węgiel przeprowadza się do Polski

Otóż właśnie! Daniel postanowił przenieść się na stałe do Polski, a dokładnie do Warszawy. O przeprowadzce poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy okazji zdradził też, że do Polski przyjedzie we wrześniu. Ten miesiąc to nie przypadek, bowiem Daniel zamierza podjąć naukę w jednej z warszawskich szkół. 

Roksana WęgielRoksana Węgiel screen Instagram/roxie_wegiel

Oznacza to, że Roksana i Daniel będą mogli więcej razu spędzać razem. Być może wspólnie wybiorą się też na salony? Mocno na to liczymy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Chłopak Roksany Węgiel przeprowadza się do Polski. Powód? Tym razem to nie miłość, a zupełnie inna kwestia
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Martyna

  Oceniono 30 razy 28

  Kiedyś ten chłopczyk popatrzy na swoje zdjęcia i będzie miał niezły ubaw :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 26

  BIAŁORUSIŃSKI wokalista??? :/ Swoją ÓWCZESNĄ miłość (bez sensu zupełnie w tym kontekście). Prawdziwi mistrzowie dziennikarstwa...

 • Gość: Bystry

  Oceniono 23 razy 21

  Powinni wziac slubb, i polaczyc nazwiska. Ona bedzie sie wtedy nazywac Yastremski- Wegiel, prawie tak samo, jak spolka weglowa.

 • Gość: bh

  Oceniono 23 razy 21

  Ale przedszkole, dajcie spokój

 • Gość: 4Dc

  Oceniono 19 razy 17

  Roksana Węgiel swoją ówczesną miłość poznała podczas konkursu Eurowizji Junior w Mińsku. To właśnie tam pojawił się Daniel Yastremski, białorusiński wokalista

  Ja p d le.

 • baxter21

  Oceniono 21 razy 15

  Buhahahahahaha sprawa conajmniej wagi krajowej ! Po co tracić czas na pisanie o dwójce dzieciaków którzy są tylko dziećmi ?? Sezon ogórkowy co ??

 • keliaa

  Oceniono 10 razy 10

  Roksana zapewne będzie czekać pod szkołą, aż Daniel skończy lekcje, bo ona na indywidualnym nauczaniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX