Córka Grzegorza Ciechowskiego wzięła ślub! Do ołtarza poprowadziła ją Małgorzata Potocka, ale na uroczystości zabrakło części rodziny

Weronika Ciechowska wyszła za mąż! To już drugie małżeństwo córki Obywatela G. C.

Jak się okazuje, 34-letnia Weronika Ciechowska niedawno powtórnie wyszła za mąż. Córka Grzegorza Ciechowskiego i Małgorzaty Potockiej powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Victorowi Alexandrowi Polanco. Ceremonia odbyła się w Warszawie, w gronie najbliższych.

Weronika Ciechowska po drugim ślubie

W swój wielki dzień córka Ciechowskiego zaprezentowała się w klasycznej białej sukni do ziemi z odsłoniętymi ramionami. Kreację uzupełniła pokaźnych rozmiarów biżuteria w tym samym kolorze. Pan młody z kolei postawił na odrobinę szaleństwa i zamiast tradycyjnego ciemnego garnituru wybrał białą marynarkę i wielką muchę.

Na ślubie była oczywiście obecna mama panny młodej. Aktorka poprowadziła nawet córkę do ołtarza. Zabrakło jednak części rodzeństwa przyrodniego Weroniki Ciechowskiej. To pokłosie konfliktu rodzinnego, który ciągnie się od lat.

Młodej parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

Więcej o:
Komentarze (38)
Córka Grzegorza Ciechowskiego wzięła ślub! Do ołtarza poprowadziła ją Małgorzata Potocka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 38 razy 22

  Jak gosposia może być tak nielojalna?Byłam kiedyś tzw.gosposia za granicą. Podrywal mnie właściciel, ale konkretnie dałam mu odczuć ,że nie ma szans rozwalić sobie małżeństwa. I tyle.

 • Oceniono 20 razy 14

  A córka Ireny( naszej osiedlowej pani z kiosku z gazetami) Eleonorka też wyszła za mąż przedwczoraj i co ja muszę o tym pisać a nie może gazeta??

 • kupidon

  Oceniono 19 razy 11

  wyszła za kelnera?

 • Gość: smegma

  Oceniono 11 razy 7

  Do trzech razy sztuka! :>

 • Gość: beti beti

  Oceniono 7 razy 5

  CENTAURUS.pI ratujmy konie!!!!!!! sms TARG 7412

 • Oceniono 8 razy 4

  Jakieś nieznane osoby gazeta opisujesz , już 2 dni nie pisałaś o Weniawie tęsknię również za informacjami o Rozenek Muszce Gessler itp., najbardziej interesuje mnie co u Zenka??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX