"The Voice". Poznaliśmy jurorów wszystkich trzech formatów. Wróci dwóch lubianych trenerów. Widzowie będą zachwyceni

Już jesienią widzowie TVP2 zobaczą aż trzy programy muzyczne. Na antenie zostaną wyemitowane produkcje "The Voice of Poland" (pierwszy odcinek 7 września) oraz "The Voice Kids". Nie zabranie też nowości, czyli "The Voice Senior". Wiemy też, kto zasiądzie w jury.

Składy jury programów "The Voice of Poland" i "The Voice Kids"  do tej pory są owiane tajemnicą. I choć terminy emisji pierwszych odcinków się zbliżają, to TVP2 zdradziła zaledwie kilka nazwisk gwiazd, które będą oceniać uczestników. Andrzej Piaseczny pokazał jednak pełen skład jurorów "The Voice Senior".

"The Voice of Poland". Jurorzy

Oficjalnie wiemy, że w 10. edycji "The Voice of Poland" zobaczymy Kamila Bednarka. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Oprócz niego prawdopodobnie w jury zasiądzie po raz kolejny Michał Szpak (pojawił się w ósmej i dziewiątej edycji). A kto zajmie kolejny fotel? Wiele wskazuje na to, że zrobi to Margaret. Jej udział nie powinien być wielkim zaskoczeniem, gdyż spekulowano o tym od dawna, a ona sama kilka dni temu zasugerowała w wywiadzie dla Interii, że chętnie by się sprawdziła w tej roli. Nie wiadomo natomiast, kto zasiądzie w ostatnim fotelu jurora. 

"The Voice Kids". Widzowie zobaczą ulubione gwiazdy

Niewiele zmian prawdopodobnie zaszło w trzeciej edycji "The Voice Kids". Z relacji na InstaStories Dawida Kwiatkowskiego możemy wnioskować, że zarówno on, jak i Cleo kontynuują współpracę z TVP2. Na relacji mogliśmy też dostrzec Barona, więc możemy przypuszczać, że on i Thomson także się pojawią w show. Jak na razie nie ma informacji, czy znowu zobaczymy Edytę Górniak.

"The Voice Senior". Nowy format TVP2

W grudniu pojawi się także nowy format TVP2 "The Voice Senior". Jak wiadomo, poprowadzi go Marta Manowska. W jury zasiądą Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk i Andrzej Piaseczny.

To własnie ten ostatni artysta ogłosił za pomocą mediów społecznościowych, jak będzie prezentował się skład sędziowski nowego formatu TVP 2.

Trenerzy pierwszej edycji "The Voice Senior": Andrzej Piaseczny , Urszula Dudziak. Alicja Majewska, Marek Piekarczyk - napisał wokalista pod wspólnym zdjęciem z jurorami. 

Andrzej Piaseczny nie poprzestał jednak na tym i swoją relację uzupełnił o nagranie. To właśnie tu zdradził, że show będzie miało swoją premierę w grudniu. 

Internauci już wcześniej przeczuwali, że Piekarczyk będzie uczestniczył w "The Voice Senior". Skąd? Na profilu Manowskiej pojawiło się ich wspólne zdjęcie, dodane w dniu nagrywania spotu.

To był długi i wspaniały dzień! Pełen radości masy śmiechu! Ten człowiek to legenda. TSA KAŻDY SZANUJE I ZNA! Ale jego energia, dowcip i ironia powala! Do TEGO gotuje, kocha kwiaty! A jak pięknie mówi o kobietach! Stay tuned! - napisała zachwycona.

Jak Wam się podobają takie składy? Naszym zdaniem TVP2 wybrała odpowiednie gwiazdy, które na pewno przyciągną wielu widzów.

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
"The Voice". Poznaliśmy jurorów wszystkich trzech formatów. Wróci dwóch lubianych trenerów. Widzowie będą zachwyceni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie z klasą i twórczością której nie mogą się powstydzić. Pani Alicja Mistrzyni wokalu i super kobieta. I ta sylwetka :).

 • Gość: Oooo

  Oceniono 4 razy 4

  Tylko nie Margaret. Ludzie dajcie kogoś kto się zna na muzyce

 • Gość: goosc

  Oceniono 4 razy 2

  W Voice of Poland tylko Szpak jest OK reszta to kiepscy trenerzy nie do oglądania

 • Gość: Marek

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to większość uwielbia krytykować. Skład jurorów w the voice senior na wysokim poziomie

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Fajnie że będzie Piachu.Spoko gość.

 • Gość: Zdegustowany

  Oceniono 5 razy 1

  Przestane ogladac voice Co to za jury? Margaret? Ta odpustowa piesniareczka

 • Gość: goe

  Oceniono 1 raz 1

  Voice Senior - super skład, Voice Kids powinno zostać tak jak było - 3 juniorów, bez Pani Edyty Górniak, którą bym umieściła w Voice of Poland zamiast Margaret, Szpak i Bednarek super :)

 • Gość: R.

  0

  Margaret co sama nie potrafi śpiewać będzie tego uczyć innych. Śmiech na sali 😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX