Daniel M. oświadcza, że po rozwodzie chce mieć córkę przy sobie. Fanka: Dojrzałeś do roli tatusia? Odpowiada dziwacznie. "Mam inne priorytety"

Daniel M. już planuje swoje życie po rozwodzie. Jak zdradził, zależy mu na córce Laurze.

O synu Zenka Martyniuka do niedawna było bardzo cicho. Wszystko zmieniło się jednak rok temu, kiedy to Daniel wziął głośny ślub ze swoją młodszą o 10 lat dziewczyną. Sielanka nie trwała długo. Kilka miesięcy temu między nowożeńcami doszło do awantury. Wydawało się, że narodziny dziecka naprawiają relację w ich małżeństwie, ale tak się nie stało. Daniel M. poinformował ostatnio, że rozwodzi się z Eweliną. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Jak widać, syn króla disco polo chce jak najszybciej zapomnieć o swoim krótkim małżeństwie. W rozmowie z serwisem Pudelek.pl zdradził, że myśli o wyprowadzce z Białegostoku. W grę wchodzi Warszawa i... Portugalia.

Dodał też, że winną rozpadu jego małżeństwa jest teściowa.

Mojego życia z żoną nie da się już posklejać, ona jest rządzona przez matkę. Jeszcze zanim się pobraliśmy, jej mama wtrącała się we wszytko. Ewelina już wtedy mówiła: zabierz mnie stąd. Teściowa ją buntuje przeciwko mnie - powiedział.

Daniel M. chce wychować córkę

W tej samej rozmowie zdradził, że zależy mu na tym, aby po rozwodzie córka Laura została z nim. Jedna z obserwatorek Daniela M. na Instagramie spytała więc, czy "dojrzał do roli tatusia". Trzeba przyznać, że jego odpowiedź jest dość tajemnicza.

To zależy, jak chcesz wychować dziecko. Według niektórych może i nie, ja twierdze jednak inaczej. Mam inne priorytety.

Jak myślicie, o jakie priorytety może mu chodzić?

Więcej o:
Komentarze (37)
Daniel M. oświadcza, że po rozwodzie chce mieć córkę przy sobie. Fanka: Dojrzałeś do roli tatusia? Odpowiada dziwacznie. "Mam inne priorytety"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ONA

  Oceniono 30 razy 30

  ani on ładny ani tym bardziej mądry a bogaty to jest jego tatuś nie on.

 • Gość: spieprzaj dziadu z mediów

  Oceniono 26 razy 24

  Mam nadzieję, że żaden sąd nie tylko nie przyzna mu dziecka, ale i odbierze całkowicie prawa rodzicielskie. Ten facet jest niezrównoważony i to właśnie tacy się potem rzucają pod pociągi i mordują własne dzieci w akcie zemsty na matce.

 • Gość: X

  Oceniono 24 razy 24

  Po rozwodzie dopiero bedzie jej jazdy robił, ale się wpie... dziewczyna w bagno

 • Gość: B4

  Oceniono 18 razy 18

  Jemu to chomika strach dać pod opiekę ,a co dopiero dziecko.Niech się nie ośmiesza

 • Gość: Izka

  Oceniono 16 razy 16

  Pacanowy pacan z Pacanowa, podbity "pacaństwem". Lać i patrzeć czy równo puchnie.

 • Gość: ktoś

  Oceniono 21 razy 15

  Kabaret ! To skończony idiota i tyle. Wszystkie Martyniuki to bardzo prymitywni ludzie. Prymitywni w potrzebach, aspiracjach w postrzeganiu rzeczywistości. ... oraz wiedzy i umiejętności, zatem czego sie po takich ludziach spodziewać. Jak tacy potrafią wychować potomstwo. Raczej noblisty z takich genów nie będzie. Stary Martyniuk to dyzmoidalny "artysta", któremu jakoś tak przypadkiem wyszło,ze trochę kasy zarobił. Kretyństwo do potęgi.

 • Gość: VCC

  Oceniono 14 razy 14

  Ma jeden priorytet-być synkiem znanego taty

 • Gość: kiki

  Oceniono 13 razy 13

  On cały czas wygląda jakby był naćpany lub chory psychicznie. Może narkotyki wyżarły mu już mózg całkowicie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX