[TYLKO U NAS] Asia z "Chłopaków do wzięcia" spotyka się z Wiśniewskim? "Wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy". Wiemy też, co z Ryśkiem

Joanna Wielocha znana z programu "Chłopaki do wzięcia" ma romans z Michałem Wiśniewskim? W rozmowie z Plotkiem wyznała, jaka jest prawda. Powiedziała też, czy ma kontakt z Ryśkiem.

Joanna Wielocha zdobyła popularność za sprawą udziału w programie "Chłopaki do wzięcia". Widzowie z zapartym tchem śledzili jej losy. Wówczas spotykała się z Ryśkiem "Szczeną", a ich relacja była bardzo skomplikowana. Kłócili się, godzili, obiecywali miłość na zawsze, nawet byli zaręczeni, ale ostatecznie się rozstali. Po zakończeniu emisji telenoweli z udziałem Asi, dziewczyna wycofała się z mediów, by po czasie powrócić ze spektakularną metamorfozą. Kiedy pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda, wiele osób nie mogło uwierzyć, że to ona.

Joanna Wielocha 'Chłopaki do wzięcia'Joanna Wielocha 'Chłopaki do wzięcia' screen IPLA / Instagram/joanna_wielocha

Asia Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" komentuje plotki o romansie

O Joannie zrobiło się niedawno bardzo głośno za sprawą fotografii, którą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdjęcie, na którym przytula się z Michałem Wiśniewskim wywołało mnóstwo pytań o to, czy jest nową dziewczyną wokalisty! Asia z "Chłopaków do wzięcia" w rozmowie z Plotkiem powiedziała, jak jest naprawdę. Choć dementuje romans, to ewidentnie jest zauroczona gwiazdorem.

Spotkałam Michała na festiwalu muzyki lat 90. Poznałam go i zrobiliśmy sobie zdjęcie. Jest bardzo serdecznym, niezwykle przyjemnym i wspaniałym człowiekiem. Wszyscy pytają mnie o romans z Michałem. Takowego nie ma, chociaż nie ukrywam, że to wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy. Marzę by takiego spotkać - wyznała nam.

Co więcej, Wielocha powiedziała nam, że jej życie diametralnie zmieniło się od czasu udziału w programie Polsatu. Teraz ma ambitne plany na przyszłość.

Pracuję i mieszkam w Poznaniu. Staram się odciąć od patologii, która łączyła mnie z programem "Chłopaki do wzięcia". Robię obecnie prawo jazdy i chciałabym kontynuować naukę, ponieważ nie jestem takim "tłumokiem",  jakiego dałam z siebie robić w programie - tłumaczy w rozmowie z Plotkiem.

Wiele osób zastanawia się, co się dzieje z Ryśkiem i czy wrócili do siebie. Odpowiedź Joanny jest stanowcza.

Najważniejsze jest to, że jestem wolna! Nie zajęta przez Rycha, jak wszyscy myślą - oświadczyła nam.

Mamy nadzieję, że Asia wreszcie ułoży sobie życie. Może znajdzie takiego mężczyznę, jak Michał Wiśniewski? Życzymy powodzenia!

Szokujące wyznanie Michała Wiśniewskiego. Co nam powiedział? Zobacz wideo:

Justyna Piąsta

Więcej o:
Komentarze (62)
[TYLKO U NAS] Asia Wielocha z "Chłopaków do wzięcia" spotyka się z Wiśniewskim? Komentuje: Wyjątkowy mężczyzna o pięknej duszy. Wiemy też, co z Ryśkiem
Zaloguj się
 • Gość: Mateo

  Oceniono 35 razy 31

  No może akurat uda jej sie wyjść z tej patologi, trzeba zyczyc powodzenia. Gorsi wychodzili, i bardzo bobrze niech sie uczy.

 • Gość: LauraS

  Oceniono 28 razy 22

  Przyznaję, oglądałam ten program dla „beki” i nie mogłam uwierzyć, że takie kretynki jak Aśka istnieją ale z tego co widzę dziewczyna się ogarnęła więc powodzenia!

 • Gość: gościa

  Oceniono 23 razy 17

  Jednak można wyciągnąć kogoś z patologii dzięki programowi. I to zawsze kobietę. Inni uczestnicy programu jakoś nic nie zmienili w swoim życiu. Jeden nie żyje, inni trafili do więzienia, ta tu proszę Joanna pracuje, uczy się , zmienia na lepsze. Życzę powodzenia.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 20 razy 14

  Takiego jak Wiśniewski? Czyli z ciągotami do alkoholu, hazardu, robienia dzieci każdej swojej partnerce, i z długami większymi niż trwałość jego związków? No to współczuję.

 • Gość: Bonofacy

  Oceniono 13 razy 13

  I bardzo fajne, że Dziewczyna sobie radzi,bo już dość tych upokorzeń Ryśka

 • Gość: Ania

  Oceniono 13 razy 11

  Ja mimo wszystko życzę jej jak najlepiej,też czasami oglądam ten program i przykro było patrzeć,ze dziewczyna nie mogła odbić się od dna siedząc przy tym szczenie i żadnej perspektywy na przyszłość. Dobrze że pracuje nie ważne czy żabka biedronka czy lidl ważne,ze zmieniła swoje życie moim zdaniem na razie na lepsze,a to jak niektórzy piszą że z patologii pochodzi i ma pięcioro przrodniego rodzeństwa każde z innym ojcem?-ludzie to że dziecko żyło w patologii to nigdy nie jest jego wina i jeśli tak było to jest mi jej szkoda.Także głowa do góry Asiu,nie przejmuj się hejtem,rób tak abyś była szczęśliwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX