Kurdej-Szatan ostro zabalowała na urodzinach "MjM", a już następnego dnia była gotowa do pracy. Jak to zrobiła? Dziś wiemy i totalnie szanujemy

Nie ma co ukrywać, Barbara Kurdej-Szatan należy do grona imprezowych celebrytów. Bywa, że wypad aktorki na drinka kończy się nad ranem. Jak więc Basia daje sobie radę następnego dnia w pracy? Okazuje się, że ma na to sposób.

Relacja Barbary Kurdej-Szatan z urodzin "M jak miłość" zapisała się już na kartach polskiego show-biznesu. Kiedy z imprezy zniknęli fotoreporterzy, a w głośnikach zabrzmiała muzyka, gwiazdy weszły na parkiet, a królową nocy była Basia. Nie mamy wątpliwości, że bawiła się najlepiej. Dowodem jest jej niezapomniana relacja na InstaStories. Jeśli jakimś cudem jej nie pamiętacie, to koniecznie zobaczcie TO:

Następnego dnia Basia miała nagrania do "The Voice". Musimy przyznać, że mocno zastanawiało nas, jak Kurdej-Szatan była w ogóle w stanie funkcjonować po tak zakrapianej imprezie. Dziś już wiemy, jak to zrobiła. Aktorka w rozmowie z portalem Pomponik.pl zdradziła swój sposób na kaca. I uwaga, bo jest dość banalny. 

Kiedyś brałam rower i jechałam na hamburgera. Na pewno trzeba dużo pić witaminy C. Soki wyciskane też polecam. Jak to nie pomaga, łykam jakąś tabletkę. Radzę sobie! - mówi Kurdej-Szatan.

Oj, nie mamy wątpliwości, że ten sposób działa! W końcu Basi pomógł to i Wam w razie potrzeby na pewno pomoże. Soki, witamina, tabletka i do przodu. A jak nie pomoże, to może sok z kiszonej kapusty?

DH

Więcej o:
Komentarze (38)
Kurdej-Szatan ostro zabalowała na urodzinach "MjM", a już następnego dnia była gotowa do pracy. Jak to zrobiła? Dziś wiemy i totalnie szanujemy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ala

  Oceniono 12 razy 10

  Czyli następnego dnia była w pracy pod wpływem alkoholu....no faktycznie jest się czym chwalić.

 • Gość: jajaja\

  Oceniono 7 razy 7

  jak jakaś celebry-tka pije to jest zabalowała, jak zwykły kowalski to jest libacja alkoholowa..ahh te pismaki

 • Gość: Zoja

  Oceniono 10 razy 6

  Zawsze ta otwarta japa

 • Gość: Boks

  Oceniono 8 razy 6

  Koks i jedzie dalej

 • Gość: Alka

  Oceniono 6 razy 4

  Koks wciąga i jedzie dalej... normalny człowiek to by zdychał i wyglądał okropnie. Nawet super makijaż by tego nie zakrył

 • Gość: Do

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli już to wit B12-na razie ma głos mocno przepity i „wyglada” Za pare lat gęba się zestarzeje,wątroba wysiądzie ...i po zabawie
  Naprawdę nie ma się czym chwalić Basieńko

 • Gość: Emi

  Oceniono 5 razy 3

  No raczej że była gotowa przecież tam nic nie robiła , a teksty miała zawsze te same jak dziecko w przedszkolu . A swoją drogą jak to piła alkohol przecież jest taka chora ?

 • Gość: Piotr

  Oceniono 1 raz 1

  Wstydż się GAZETO WYBORCZA takie idiotyzmy wypisywac,nie macie juz nic madrzejszego do głoszenia,to zamknijcie ten grajdołek.To samo dotyczy waszej ulubienicy GW Rozenek.Tylko sie osmieszacie wobec waszych czytelników.

 • Gość: UrwałSieZDupy

  Oceniono 3 razy 1

  Patologia i Żenada 🤦🏻‍♀️

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX