Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz ukrywają, że do siebie wrócili? Ich zdjęcia zdradzają więcej, niż chcieliby powiedzieć

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz niedawno ogłosili, że nie są już razem. Teraz na ich Instagramach pojawiły się zdjęcia, które wskazują na to, że oboje wspólnie wypoczywają. Coś jest na rzeczy?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rozstali się na początku kwietnia. Niedawno media obiegły plotki, że byli kochankowie jednak do siebie wrócili. Dowodem miał być wspólny wyjazd Zawadzkiej i Jonkisza na obóz sportowy do Jastarni. Teraz na instagramowych kontach obojga pojawiły się kolejne dowody na to, że jednak coś ich łączy. 

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz znów zakochani?

Przeglądając zdjęcia na Instagramie Zawadzkiej i Jonkisza, nie sposób nie zauważyć, że oboje wyjechali na Mazury i to w to samo miejsce. Żadne z nich nie udostępniło jednak fotografii, na której pozują wspólnie. Co więc ich zdradziło i pozwoliło stwierdzić, że kolejny raz w trakcie tego lata razem odpoczywają?

Zarówno Marcelina Zawadzka, jak i Rafał Jonkisz pochwalili się zdjęciami, na których siedzą na tym samym mostku. Identyczne jest też tło zdjęcia - kolorowe niebo z zachodzącym słońcem. Jakby tego było mało, na IstaStories obojga pojawiły się zdjęcia z tego samego basenu (fotografie zobaczycie w górnej części tego artykułu). Czyżby coś jednak było na rzeczy? Być może Jonkisz i Zawdzka znów są razem, ale nie chcą się afiszować ze związkiem?

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz po rozstaniu

Marcelina Zawadzka i Rafała Jonkisz rozstali się w przyjacielskich relacjach. Po rozstaniu oboje mówili o sobie ciepło i serdecznie. 

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - jakiś czas temu tłumaczyła modelka w rozmowie z serwisem Pomponik.pl.

W podobnym tonie wypowiadał się także Jonkisz. 

Generalnie jakiś czas temu nasze drogi się rozeszły. Wynika to z tematów zawodowych, których mamy mnóstwo. Mamy dużo zajęć, które sprawiają, że jesteśmy cały czas w podróży. Jeździmy i angażujemy energię wszędzie. Myślę, że jest mi bliska i będzie - zdradził w rozmowie z '"Wideoportalem".

Myślicie, że faktycznie łączy ich tylko przyjaźń?

AG

Więcej o:
Komentarze (8)
Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz ukrywają, że do siebie wrócili? Ich zdjęcia zdradzają więcej, niż chcieliby powiedzieć
Zaloguj się
 • Gość: Tom

  Oceniono 7 razy 3

  Ależ ona piękna

 • Gość: hk

  Oceniono 5 razy 1

  Piękne te Mazury nasze!!! I oni też piękni

 • Gość: slozokak

  0

  Goscpanimarcelinomaochotepaniomodtyluzaladowacwgomceianalikamorzelubiszzpolykiemilodaajacizrobiaminetagratisslozak

 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 0

  Pobzyka i kopnie w dvpe tak jak jego poprzednicy!

 • Gość: Fafik

  Oceniono 1 raz -1

  Chlopak to mydlek a ona ladna! Tylko szkoda , ze ma przebieg jak moj passat b5, dla uscislenia 460tys:)

 • Gość: Klaudka

  Oceniono 3 razy -1

  Tak sobie gruchają, oboje niezbyt inteligentni

 • Gość: Alfa

  Oceniono 1 raz -1

  Przecież to dzieciak jest jeszcze

 • Gość: Po same kule

  Oceniono 2 razy -2

  Na hiszpana w sam raz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX