Meghan Markle narzeka na królewskie życie. Raczej nie sądziła, że ta wypowiedź trafi do mediów

Meghan Markle podczas rozmowy z Pharrellem Williamsem narzekała na Brytyjczyków i na swoje królewskie życie. Chyba nie sądziła, że ta wypowiedź trafi do mediów.

Meghan Markle podczas oficjalnej premiery "Króla Lwa" spotkała się z wieloma gwiazdami. Z każdą ze sław mogła też chwilę porozmawiać. O ile rozmowa z Beyonce i Eltonem Johnem obyła się bez kontrowersji, o tyle z Pharrellem Williamsem już tak. To właśnie w dyskusji z muzykiem księżna narzekała na swoich poddanych. 

Meghan Markle i jej rozmowa z  Pharrellem Williamsem

Zaczęło się sympatycznie. Meghan Markle usłyszała od gwiazdora, że ten kibicuje jej i Harry'emu i cieszy się z ich uczucia. 

Cieszę się z waszego związku. Miłość jest niesamowita, jest wspaniała. Kibicuję wam bardzo - powiedział raper. 

Meghan grzecznie podziękowała za ciepłe słowa. Jednak to, co dodała później, nie przeszło bez echa. 

Dziękuję. Oni nie ułatwiają nam tego - odpowiedziała.

Mówiąc "oni", najprawdopodobniej Meghan Markle miała na myśli krytyków i media, które czyhają na jej niepowodzenia i pomyłki. 

Brytyjskie media zinterpretowały słowa Meghan jednak jako krytykę Brytyjczyków. I tak "The Sun" szybko wytknął księżnej, że taki komentarz nie był na miejscu, zwłaszcza, że to z pieniędzy podatników Meghan i książę Harry wyremontowali dom we Frogmore Cottage, a cała inwestycja kosztowała 2,4 miliona funtów. 

Meghan Markle w ogniu krytyki

Meghan Markle nie ma ostatnio dobrego czasu. Księżna została skrytykowana za to, że chrzest Archiego zorganizowany został jako uroczystość prywatna. Dodatkowo do oficjalnej wiadomości nie podano, kim są rodzice chrzestni chłopca.

Meghan oberwała również za to, że na Wimbledonie fotografowie nie mogli robić jej zdjęć. Wszystko dlatego, że ogłoszono, iż księżna pojawiła się na wydarzeniu jako osoba prywatna, by kibicować swojej przyjaciółce Serenie Williams. 

Brytyjski tablioid, powołując się na jednego ze specjalistów od rodziny królewskiej, podaje, że "kariera Meghan toczy się od jednej katastrofy do drugiej”.

AG 

Więcej o:
Komentarze (241)
Meghan Markle narzeka na królewskie życie. Raczej nie sądziła, że ta wypowiedź trafi do mediów
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ag

  Oceniono 81 razy 57

  Jeśli się faktycznie zakochała w Harrym to trochę jej współczuję, natomiast jeśli w tym że będzie księżniczką, to no cóż, godziła się na psa to teraz niech szczeka.

 • Gość: renataa

  Oceniono 57 razy 33

  ona sama tego chciala ,,,,,to dopiero poczatki tragediiiiiiiiiiiiiii

 • Gość: Amelia

  Oceniono 54 razy 32

  Megan wychodząc za harego nie była młoda panienka ale dojrzałą kobieta. Dobrze wiedziała na co się pisze. Myślała że będzie buntowniczka na dworze a się okazało że życie zweryfikowalo wszystko.

 • Gość: una

  Oceniono 48 razy 26

  Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby Harry i jego nowo poślubiona małżonka żyli tak jak chcą - prywatnie. Muszą tylko złożyć wypowiedzenie z "pracy", czyli zrezygnować z korzystania z kasy podatnika. To jest w monarchii brytyjskiej uregulowane prawnie. Nie ma problemu . Tylko ona chce gwiazdorzyć , brylować na rautach etc. Tylko przynależność do rodziny królewskiej z wszystkimi jej obowiązkami pozwala na brylowanie i karmienie jej ego. Jakby z tych obowiązków z Harrym zrezygnowali i zaczęli żyć na swój koszt, to niestety popularność a co za tym idzie gwiazdorzenie byłoby utrudnione.

 • Gość: Bibi

  Oceniono 64 razy 24

  Skąd wiecie, że poddani? Wydaje mi się, że raczej oni - media. To media wytykają jej każde zachowanie

 • Gość: Sissi

  Oceniono 34 razy 20

  ciekawe jak jeszcze długo psychicznie to wszystko wytrzyma.. ale sama chciala.. Rodziców sie nie wybiera,ale męża tak.

 • Gość: Osoba

  Oceniono 40 razy 16

  Ta Rapchel Meghan Merkle to cwana bestia bo ustawila Harego pod siebie i jemu matkuje a tez ustawila sie bo w razie rozwodu jest ustawiona na cale zycie a dziecko i tak zostawi Harremu...to ja przewiduje i tak bedzie ... poniewaz to sztuczne spogladanie w oczy Harrrmu jest Meghan rola glowna w tej jej scenerii krolewskiej.

 • Gość: Youlia

  Oceniono 30 razy 14

  Chama na salony sie nie wprowadza, sie Harry urzadzil na wlasne zyczenie.

 • rooboy

  Oceniono 26 razy 14

  nie jestem w tym zakresie expertem, ale wydaje mi sie, ze frogmore cottage jest budynkiem, wiec mogli wyremntowac frogmore cottage, a nie dom we frogmore cottage....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX