Natalia Siwiec wróciła już z wakacji. W domu czekała na nią oczywiście Mia, a jej reakcja? Najsłodsza na świecie

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wrócili właśnie z wakacji na Mykonos. Na Instagramie opublikowali reakcję Mii na ich powrót. To najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie.

Natalia Siwiec musi czasem odpocząć od codziennych obowiązków, więc wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim, wybrała się ostatnio na Mykonos. Ich urlop trwał tydzień, ale zabawa... nie miała końca. Mariusz i Natalia urlop spędzili bez Mii, więc w końcu mogli się wyszaleć. Okazuje się, że córeczka mocno za rodzicami tęskniła, czego dowodem jest wideo, jakie na swoim Instagramie zamieścił Raduszewski. Reakcja Mii na ich widok jest przeurocza. 

Natalia Siwiec wróciła z wakacji. W domu powitała ją Mia

Gdy tylko Mia zobaczyła ukochanych rodziców przed domem, natychmiast zaczęła piszczeć z radości. Wymachiwała rączkami, aż w końcu rzuciła się w ramiona Natalii. 

Mama! Cześć! - krzyczała.

Natalia Siwiec z MiąNatalia Siwiec z Mią Instagram

Uradowana była nie tylko Mia, ale oczywiście i Natalia oraz Mariusz. Aż miło się na nich patrzy! Całusów nie brakowało, a ostatecznie Mia wylądowała nawet w walizce rodziców. Musimy też przyznać, że dawno nic tak mocno nas nie rozczuliło. Wideo, które świetnie oddaje ten moment, znajdziecie na samej górze artykułu. Polecamy! 

DH

Więcej o:
Komentarze (28)
Natalia Siwiec wróciła już z wakacji. W domu czekała na nią oczywiście Mia, a jej reakcja? Najsłodsza na świecie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rapapapa

  Oceniono 25 razy 17

  Cała Rodzina czeka z telefonami w pogotowiu. Nic nie może umknąć uwadze, wszystko pójdzie na insta 😉

 • Gość: eewa

  Oceniono 15 razy 11

  Polecam , kazdy zwiazek tylko na tym zyska wakacje bez dziecka, jeśli oczywiscie sa kochane babcie i dziadziowie z którymi mozna zostawić pociechy!

 • Gość: amp

  Oceniono 20 razy 6

  Ale jakie gowno trzeba miec w glowie aby tak intymne momenty nagrywac i wrzucac do sieci?! Co w tym slodkiego? To jest obrzydliwe

 • Gość: szajbus

  Oceniono 15 razy 3

  Matka wróciła ,wakacje się skończyły ..znowu będę musiała pozować, do tych kretyńskich zdjęć...Sory ale mina tego dziecka, to właśnie mówi.

 • Gość: CIEKAWSKI

  Oceniono 3 razy 3

  Z CZEGO WYNIKA FAKT, ZE O NIEKTORYCH CELEBRYTACH MEDIA TAKIE JAK PLOTEK PISZA REGULARNIE, A O NIEKTORYCH ZAPOMINAJA?

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 2

  To troszkę tak, jakby zrobili sobie wakacje od tego dziecka... Ech. Szkoda słów. Nie rozumiem jak mogli się bawić na wakacjach nie zabierając ze sobą Małej. Dla mnie to chore.

 • Gość: Aśka

  Oceniono 6 razy 2

  Słodka no mega slodka

 • Gość: Szczera_kobitka

  Oceniono 8 razy 2

  I oczywiście męczy dziecko od wejścia zdjęciami

 • Gość: Młoda Mama

  Oceniono 5 razy 1

  Straszne, nie dość że dziecko doświadcza takich skrajnych emocji i jeszcze nagrywają.. Jak można tak strasznie grać na uczuciach dziecka i jeszcze robić z tego show.
  Godne pozalowania.
  Nigdy bym swoim dzieciom czegoś tskeigo nie zafundowała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX