Irina Shayk ma piękne usta, ale fani sądzą, że to zasługa zastrzyków. Odniosła się do plotek. "Każdy chce być doskonały"

Irina Shayk jest uważana za jedną z najpiękniejszych modelek na świecie. Czy była partnerka Bradleya Coopera korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

W świecie idealnych ciał naprawdę trudno o naturalność. Coraz więcej hollywoodzkich gwiazd decyduje się na korzystanie z usług medycyny estetycznej już w naprawdę młodym wieku. Przez otaczające nas na każdym kroku idealne zdjęcia, przestajemy wierzyć w naturalność. 

Ostatnio w internecie pojawiły się spekulacje, że Irina Shayk poddała się operacji plastycznej i powiększyła sobie usta. Modelka, która zawsze była zwolenniczką naturalnego piękna postanowiła w końcu zabrać głos w tej sprawie.

Zobacz, które gwiazdy zdecydowały się powiększyć sobie usta

Irina Shayk odpowiada na zarzuty dotyczące operacji plastycznych

Gwiazda wypowiedziała się w tej sprawie na łamach magazynu "Harper’s Bazaar". Modelka wprost powiedziała, że śmieszą ją tego typu doniesienia.

Czytam nagłówki i to jest tak: "Miała zastrzyki, jej usta wyglądają jak pierogi" i po prostu śmieję się z tego. Nie chcę powiedzieć, że sprawia mi to przyjemność, ale uważam, że w życiu trzeba mieć poczucie humoru. Niektórzy ludzie będą cię kochać, niektórzy będą cię nienawidzić. To naprawdę nie przeszkadza mi w życiu.

Dodała również, że każdy powinien zaakceptować fakt, że ludzkie ciało się starzeje.

Zamierzam mieć zmarszczki i mam zmarszczki. Musisz zaakceptować ideę starzenia się na każdym etapie i po prostu to celebrować.

Podkreśliła, że od zawsze stawia na naturalne piękno, ale nie przeszkadza jej, jeśli ktoś decyduje się na tego typu zabiegi.

Jeśli ktoś chce powiększyć sobie usta, bo czuje się źle, niech Bóg im błogosławi. Nie osądzam nikogo. Zawsze promuję naturalne piękno, ponieważ uważam, że żyjemy w doskonałym świecie, w którym każdy chce być doskonały.

KB

Więcej o:
Komentarze (40)
Irina Shayk ma piękne usta, ale fani sądzą, że to zasługa zastrzyków. Odniosła się do plotek. "Każdy chce być doskonały"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • maslanka_anna

  Oceniono 17 razy 9

  Jej usta są naturalne. Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia jak była małą dziewczynką... Ale te wszystkie uwagi to tylko zazdrość. Iryna jest śliczną kobietą. Pozazdrościć.

 • dryl1

  Oceniono 12 razy 6

  Śliczna dziewczyna.

 • Gość: anka

  Oceniono 4 razy 4

  kształt ust ma piękny, ale na większości zdjęć ten kolor jest jak zwieracz. Sorry za porównanie

 • Gość: HH

  Oceniono 6 razy 2

  Usta ma bardzo ładne gdy się nie uśmiecha. Gdy uśmiecha się tak jak na pierwszym zdjęciu, warga podchodzi jej do nosa i wygląda to fatalnie.

 • Gość: Gff

  Oceniono 10 razy 2

  "Zawsze promuję naturalne piękno, ponieważ uważam, że żyjemy w doskonałym świecie, w którym każdy chce być doskonały." - bełkot, 0 logiki w tym zdaniu. Irinko, jesteś głupia i dlatego B. cię zostawil. Taka prawda...

 • Gość: Anna

  Oceniono 3 razy 1

  Wystarczy poszukać jej zdjęć z dzieciństwa. Usta ma naturalne.

 • Gość: d

  Oceniono 1 raz 1

  nnn

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX