Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, jakimi słowami Beyonce powitała Meghan Markle. Urocze! Wiemy też, jaki komplement powiedział jej Elton John

Beyonce nazwała Meghan Markle "swoją księżniczką". To jednak nie koniec ciepłych słów, które księżna usłyszała podczas premiery "Króla Lwa".

Meghan Markle i Beyonce spotkały się na premierze najnowszej wersji "Króla Lwa". Niewątpliwie było to ważne doświadczenie dla obu pań, zwłaszcza dla księżnej. Teraz wyszło na jaw, co Markle usłyszała na powitanie od piosenkarki. 

Meghan Markle ciepło przywitana

Podczas spotkania na premierze "Króla Lwa" Meghan Markle i Beyonce były bardzo wylewne. Panie przytuliły się i wyściskały. Teraz okazuje się, że przywitanie wokalistki i księżnej było jeszcze bardziej emocjonalne. Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, że Beyonce przełamała pierwsze lody i bezpośrednio i pieszczotliwe zwróciła się do Meghan "Cześć moja księżniczko".

Nie obyło się też bez wyznań miłości. Beyonce przyznała się wszak Meghan, że kocha ją i Harry'ego. Czyż to nie urocze?

Meghan Markle i Elton John 

Meghan Markle usłyszała też wiele ciepłych słów od Eltona Johna. "Daily Mail" donosi, że bard skomplementował księżną i zwrócił uwagę na jej czarne szpilki z diamentowym wykończeniem (możecie zobaczyć je w galerii, w górnej części artykułu). 

Podziwiam twoje buty - usłyszała Meghan i zaczęła się śmiać.

Jak widać księżna została ciepło przyjęta przez gwiazdy. Na fotografiach widać, też, że świetnie czuła się w towarzystwie sław. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (33)
Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, jakimi słowami Beyonce powitała Meghan Markle. Urocze! Wiemy też, jaki komplement powiedział jej Elton John
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 4 razy 4

  "Ekspert" brukowca nie musiał niczego "odczytywac"!!!
  To była oficjalna uroczystość, fotografowana i filmowana przez oficjalne media. A filmy mają podkład głosowy.
  Nawet na oficjalnej stronie królowej są zdjęcia i komentarz.

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 4

  Trzeba być wyjątkowo podłym człowiekiem, żeby krytykować tak zjawiskowo wyglądającą kobietę.

 • yuraathor

  Oceniono 10 razy 4

  ja tam widzę jak mówi;
  żyrafy wchodzą do szafy

 • Gość: Ery

  Oceniono 22 razy 4

  "Księżna świetnie czuła się w towarzystwie sław". Czyż nie o to chodziło od samego początku?

 • Gość: hallo

  Oceniono 22 razy 2

  GDYBY NIE BYŁA ŻONĄ KSIĘCIA NIKT Z NICH NAWET BY JEJ NIE PODAŁ RĘKI. KTO BY JĄ ZNAŁ? HAHAHA TACY PRZYJACIELE HAHAHA

 • Gość: Lubię robienie lachy

  Oceniono 4 razy 0

  Najlepsi eksperci od ruchu warg tych pań to są ci którym robiły laske. Oni mogą powiedzieć czy ruchy były dobre i płynne 💋

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy -1

  Długo się nie nasiedziała na urlopie macierzyńskim. Zabezpieczyła się finansowo rodząc dziecko a teraz ciągnie ją na czerwone dywany. Żenująca i irytująca postać. Czuję w kościach, że cała rodzina królewska jak ją widzi, to ma odruch wymiotny!

 • ikselk

  Oceniono 25 razy -5

  Ależ Markle ma wielkie te ramiona i plecy! I opina je w tiul - OKROPNOŚĆ, w takim stroju każdy gram tłuszczu wygląda razy 100.
  Rozlała się po porodzie we wszystkie strony. Za chwilę Harry będzie miał wielką, tłustą afroamerykańską żonę. American dream w wydaniu Harryego za chwilę się spełni - a osobowość Harryego to nie jest typ, który przedkłada wierność ponad wszystko. 🤨

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX