Anna Wendzikowska na Bahamach pływa z rekinami. "Jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma". W końcu zapozowała w objęciach mężczyzny

Anna Wendzikowska wypoczywa na Bahamach. Na Instagramie pochwaliła się, że pływa w oceanie razem z rekinami. Towarzyszy jej mężczyzna. Czyżby ukochany?

Anna Wendzikowska pływała już z flamingami, dzikimi świniami, a teraz przyszedł czas na rekiny. Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami, na których widać, jak pływa, otoczona rekinami wąsatymi. 

Anna Wendzikowska w towarzystwie rekinów

Anna Wendzikowska nie przestaje zaskakiwać. Prezenterka odważnie pływała w oceanie, a wokół niej pływało stadko rekinów. Uprzedźmy pytania, rekiny wąsate niesprowokowane, nie zrobią krzywdy człowiekowi. Do tego Wendzikowska przyznała się, że nie jest to jej pierwszy kontakt z rekinami. 

Musiałam to zrobić. One w odróżnieniu do świń w ogóle mnie nie przerażały. W 2007 roku robiłam nurkowanie z karmieniem rekinów, zresztą również na Bahamach. To były ogromne żarłacze karaibskie i było ich ze 40, więc te milutkie rekiny wąsate to był pikuś. Całkiem sympatyczne i takie przyjemne w dotyku - napisała pod jednym ze zdjęć. 

Anna Wendzkowska spędza wakacje z mężczyzną

Anna Wendzikowska zdradziła przy tym, że na Bahamach nie jest sama. Na potwierdzenie swoich słów opublikowała też fotografię, na której widać, jak przytula się do przystojnego mężczyzny. 

Dla wszystkich zatroskanych o mnie. Nie, nie podróżuję sama, choć uważam, że samotne podróże też mają swój urok. Jak czegoś nie widać na IG, to nie zawsze znaczy, że tego nie ma - zakończyła. 

I podróże w takim towarzystwie to my rozumiemy. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (27)
Anna Wendzikowska na Bahamach pływa z rekinami. Nie jest jednak sama. Towarzyszy jej przystojny mężczyzna
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 20

  biedna desperatka

 • Gość: Occo

  Oceniono 20 razy 18

  Jak to jest ze taka idiotka ma faceta a normalne, ambitne kobiety same?

 • Gość: Barbulek

  Oceniono 14 razy 12

  Nastepny pustap uzalezniony od atencji!!!

 • Gość: Hhj

  Oceniono 8 razy 8

  Wszystko dla selfie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Plotek nie może się wysilić i coś znaleźć samemu aaa? Kopiowanie instagramow to zajęcie dla dzieci z 1 klasy, nie poważnych redaktorów, kpina

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  A gdzie jej małe dzieci?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX