Khloe spytała Kylie, co myśli o Jordyn Woods. Celebrytka popłynęła niczym filozof. "To musiało się wydarzyć z jakiegoś powodu"

Kardashianowie szykują się do premiery kolejnego sezonu ich reality show. Już niebawem widzowie zobaczą, jak drama pomiędzy Tristanem, Khloe a Jordyn odbiła się na rodzinnych relacjach.

Na początku tego roku rodziną Kardashianów wstrząsnęła poważna drama. Tristan Thompson zdradził Khloe z Jordyn Woods, wieloletnią przyjaciółką Kylie. Koszykarz przyznał się do zdrady, jednak dziewczyna do końca zaprzeczała, jakoby miała być jego kochanką. W zwiastunie kolejnego, siedemnastego (!) już sezonu rodzinnego reality show, Jenner skomentowała rozpad przyjaźni z Woods.

Programy typu reality-show słyną z tego, że mają dość krótką datę przydatności. Ich bohaterami są zazwyczaj sezonowe gwiazdki, które na dłuższą metę nie wzbudzają zainteresowania widzów. W przypadku Kardashianów sytuacja wygląda jednak zgoła inaczej. "Keeping Up With The Kardashians" jest emitowany nieprzerwanie od 12 lat.

Kylie Jenner dojrzale o Jordyn Woods

W sieci zadebiutował właśnie fragment kolejnego sezonu "KUWTH". Widzimy w nim rozmowę pomiędzy Khloe Kardashian a Kylie Jenner.

Myślę, że ta cała sytuacja musiała się wydarzyć z jakiegoś powodu. Dla mnie, dla niej, dla ciebie, dla wszystkich - przyznała młodsza siostra.

Kylie dodała też, że Jordyn Woods bardzo długo była dla niej wyznacznikiem bezpieczeństwa. Dopóki były razem, czuła, że nie potrzebuje nikogo innego. Nadszedł jednak czas, kiedy ich drogi się rozeszły. Jak powiedziała, "musiała dorosnąć bez niej".

Khloe nie kryła dumy z postawy swojej siostry.

Naprawdę szanuję to, że jesteś w stanie zachować spokój, nawet jeśli najpewniej chciałabyś krzyczeć. Myślę, że to tylko dlatego, że jesteś taka pewna siebie. To wspaniałe - powiedziała.

Kylie dobrze prawi?

Więcej o:
Komentarze (9)
Khloe spytała Kylie, co myśli o Jordyn Woods. Celebrytka popłynęła niczym filozof. "To musiało się wydarzyć z jakiegoś powodu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: uuu

  Oceniono 4 razy 4

  Po co te Kardiaszanki powiekszaja sobie tak mocno pupe to jest okropne nie stetyczne ohyda i tak istnieja bez tego wiec po co sie oszpecac ani to ladne ani seksowne chyba tylko dla dewiatantow

 • Gość: Gggh

  Oceniono 3 razy 3

  Na zdjęciu widać jak bardzo sztuczna jest Kyly.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Amerykanie i te ich poglądy ..W głowie się nie miesci jacy są infantywni..🙈🙈

 • Gość: Sam

  Oceniono 2 razy 2

  Nie mogę uwierzyć, ze Ameryka i nie tylko zgłupiała na punkcie tych „ wypełniaczy”. Nic dobrego nie wnoszą w życie ludzi, robią kasę na pustakach, które zachwycają ta ograniczona rodzinka.

 • Gość: m

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę o wyjaśnienie, co wspólnego ma filozofia z pływaniem.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Kyle jest tak sztuczna. Jest to młoda dziewczyna. Ciekawe jak będzie wyglądać za 10 lat po tych wypelniaczach.

 • Gość: Korgan

  Oceniono 3 razy 1

  Coś dla ludzi z IQ około 50-60 punktów. Gazeta.pI poleca swoim czytelnikom :)

 • Gość: Pitt

  0

  Ale maszkarony sztuczne. Paskudy ponastrzykiwane i popoprawiane

 • Gość: A

  0

  Dobrze prawi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX