Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki. Polityk pokazał zdjęcia szpitala w opłakanym stanie. "Bardzo to przykre"

Paweł Kukiz po przeszczepie nerki u jego córki postanowił zwrócić uwagę na tragiczny stan szpitala, w którym była leczona 19-latka.

Paweł Kukiz opublikował na Facebooku obszerny wpis, w którym przyznał, że jego 19-letnia córka Hania przeszła operację przeszczepu nerki. Polityk zwrócił uwagę na budynek szpitala, który jest w opłakanym stanie. 

Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki

Kukiz zdradził, że jego córka operowana była w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w centrum Warszawy. Budynek szpitala jest w fatalnej kondycji, wobec czego były muzyk postanowił opublikować kilka zdjęć z placówki.

Centrum Warszawy, stolicy blisko 40 milionowego kraju. I uwaga – wejście od ulicy Nowogrodzkiej. Tak, tej słynnej ulicy na której mieści się Biuro Jedynie Słusznej Partii Prawdziwie Kochającej Polskę i Polaków. Partii »DAJĄCEJ«! Jak już tak »DAJCIE« (z naszych pieniędzy), to »DAJCIE« przed wyborami chociaż na dach w tym szpitalu, dopóki jeszcze się nie zawalił. I zróbcie to choćby w trosce o PiS-owskie biura na Nowogrodzkiej utrzymywane z naszej kasy, bo wam jeszcze sąsiadujący z wami szpital waląc się przysypie papiery ze wspaniałymi z pewnością (bo jakże inaczej) planami "naprawy Służby Zdrowia" – napisał na Facebooku. 

W komentarzach nie brakowało wtórujących głosów. 

Znajdźcie kościół lub budynek ZUS-u w takim stanie. Poziom mego zdenerwowania osiąga maximum.
Najlepszy albo jeden z lepszych, najlepszych szpitali, w tragicznym stanie.
Dla Hani DUŻO ZDRÓWKA! Szpital w opłakanym stanie i w takich warunkach mają pracować lekarze i pacjenci w takich warunkach mają dochodzić do zdrowia? Bardzo to przykre!
Zgadzam się z Panem! Zdrowie jest najważniejsze, bo bez zdrowia nie ma nic! Szkoda, że w naszym kraju spychane jest na szary koniec listy priorytetów. Zdrowia dla Hani!

Patrzymy na powyższe zdjęcia i trudno nam uwierzyć, że tak to wygląda. Przykre. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (71)
Córka Pawła Kukiza przeszła przeszczep nerki. Polityk pokazał zdjęcia szpitala w opłakanym stanie. "Bardzo to przykre"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: S

  Oceniono 99 razy 89

  Dopiero się zainteresował stanem szpitali jak go osobiście dotknęło?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 73 razy 69

  A co pan zrobil bedac w sejmie pezez 4 lata ?! Nic ! Poza gadaniem pierdul nic nie zrobiliscie !

 • Gość: gość

  Oceniono 68 razy 64

  witamy w naszym życiu

 • Gość: Cześć

  Oceniono 59 razy 57

  Jaki kraj taki szpital panie zdzowiony

 • audisto

  Oceniono 53 razy 51

  Dołóżcie jeszcze parę milionów temu nienażartemu midasowi grzybowi albo nienasyconej tv szczekaczce. Im jest ciągle mało. Po co wspomagać szpitale. Niech Polacy zdychają. Takie to jest państwo, taki to jest rząd. Jeszcze trzeba wybudować dwie srebrne wieże albo też złote...... Czy złoto jedzie już z Londynu?

 • Bogdan Dom

  Oceniono 52 razy 48

  Prawa ręka Kaczora. Olśnienie naszło pawelka

 • jurii.sachar

  Oceniono 41 razy 35

  o przejrzał na oczy...Panie Kukiz ludzie się leczą i w takich warunkach.... a dziękuję dla lekarzy już pan opublikował, czy tylko ględzić i narzekać

 • Gość: CzęśćWiększejCałości

  Oceniono 32 razy 32

  Krzyczałeś coś o "rozmontowaniu systemu", a potem w ten system się wmontowałeś. Nikt by na ciebie nie napluł, nawet gdybyś konał z pragnienia.

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 26

  A czy jako polityk nie powinien poruszyć tego tematu wcześniej, tylko wtedy, gdy jego córka tam trafiła? Teraz dopiero to widzi? No to za co mu płacą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX