Lewandowska nigdy nie miała dobrych relacji z ojcem. Dla dobra Klary postanowiła to zmienić. Poruszające słowa trenerki

Anna Lewandowska udzieliła magazynowi "Twój Styl" obszernego wywiadu. W rozmowie wyznała, że jej ojciec poznał wnuczkę. To zaskoczenie o tyle, że dwa lata temu trenerka wyznała, że nie utrzymuje z nim kontaktu.

Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrego kontaktu z ojcem, Bogdanem Stachurskim, który lata temu odszedł od rodziny. Jednak jak wyznała ostatnio w rozmowie z magazynem "Twój Styl", spotkała się z ojcem dla córki, dwuletniej Klary. 

W zeszłym roku, jak Klara była malutka, widziałam się z ojcem. Chciałam, by poznała dziadka - wyznała Lewandowska.

Przyznała także, że niepełna rodzina, w jakiej dorastała, ma niezwykle duży wpływ na jej obecną. 

Gdy ma się doświadczenie niepełnej rodziny, to potem ta twoja staje się największą wartością. Dlatego ja dla męża mogę zrobić dużo. Gdyby mi dzisiaj powiedział, żebym zrezygnowała z kariery, zrobiłabym to... - dodała.

Żona piłkarza rzadko opowiada o trudnej relacji, jaka łączy ją z tatą. Jednak nie jest to pierwszy raz, kiedy wspomniała o tym publicznie. W 2016 roku Lewandowska udzieliła bardzo osobistego wywiadu Magdzie Mołek, w którym opowiedziała o trudnym dzieciństwie. 

Anna Lewandowska o ojcu

Trenerka wyznała wówczas, że jej rodzina z dnia na dzień została bez środków do życia. Miała 12 lat, kiedy ojciec odszedł od matki.

Z dnia na dzień nie mieliśmy pieniędzy. To była największa szkoła życia. Gdy byłam małym dzieckiem, to miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły. Tak historia rodziny się potoczyła, że zostaliśmy z mamą i zostaliśmy bez środków do życia - mówiła Lewa w programie "W roli głównej". 

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska nigdy nie miała dobrych relacji z ojcem. Jak jest dziś? Bogdan Stachurski mówi o córce

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o: