Ewa Chodakowska zdradziła swoje wszystkie wymiary. "W cyckach się nie liczy, bo zrobione". Fani nie dowierzają: Jesteś taka malutka?

Ewa Chodakowska wreszcie zaspokoiła ciekawość swoich fanek. Trenerka wyjawiła, ile waży oraz ile mierzy.

Ewa Chodakowska przez wiele kobiet jest uważana za wzór do naśladowania. Trenerka niemal codziennie wrzuca do sieci swoje plany ćwiczeń, które okrasza motywacyjnymi tekstami. Proste, ale skuteczne. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad półtora miliona osób.

Chodakowska lubi pokazywać, że ma do siebie dystans. Ostatnio wspominała swoją pierwszą pracę - mycie okien w samochodach.

Ewa Chodakowska bez tajemnic

Na profilu Ewy Chodakowskiej na Instagramie często pojawiają relacje kobiet, które piszą o tym, jak udało im się zrzucić zbędne kilogramy. Przy okazji chwalą się też swoimi wymiarami sprzed i po metamorfozie. Do tej pory rozmiary trenerki były owiane tajemnicą, jednak po wielu prośbach fanek postanowiła je zdradzić.

166 cm wzrostu... 63 cm w talii... 92 w biodrach, a w cyckach się nie liczy, bo zrobione. Waga? 52 - 55 kg... W porywach do wakacyjnej wagi, której nigdy nie sprawdzam - napisała w poście.

Zaskoczeni? My spodziewaliśmy się, że Ewa jest trochę wyższa. Podobnie jak jej fani!

Jesteś taka malutka? 
Pamiętam, jak zobaczyłam Cię pierwszy raz na żywo, pomyślałam „ale malutka" - brzmią komentarze fanów. 

Więcej o:
Komentarze (69)
Ewa Chodakowska zdradziła swoje wszystkie wymiary. "W cyckach się nie liczy, bo zrobione". Fani nie dowierzają: Jesteś taka malutka?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • diesel_poznan

  Oceniono 15 razy 15

  "My spodziewaliśmy się, że Ewa jest trochę wyższa. Podobnie jak jej fani!". Jestem przekonany, że część jej fanów jest jednak trochę wyższa.

 • polsz

  Oceniono 17 razy 11

  166 cm wzrostu i 92 w biodrach to wcale nie taka malutka, zwyczajne wymiary

 • Gość: Paweł

  Oceniono 8 razy 8

  Ważniejsze wydają się być proporcje ciała niż wzrost.

 • Gość: zazdrosna

  Oceniono 15 razy 7

  piękne ciało

 • bede_jojczyl

  Oceniono 9 razy 5

  Spotkałem raz panią Chodakowską w samolocie - nie ujmując nic nikomu, ona po prostu nie robi wrażenia. Codziennie w komunikacji miejskiej widzę po kilka-kilkanaście o wiele bardziej atrakcyjnych kobiet.

 • Gość: Ilona

  Oceniono 15 razy 3

  Haha Ewka jak zwykle w formie i z dystansem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX