Jennifer Lopez była zmuszona przerwać koncert. Ewakuowano 20 tys. osób. Teraz wydała oświadczenie

Jennifer Lopez i jej fani mieli wyjątkowego pecha. Koncert piosenkarki został niespodziewanie przerwany po tym, jak Nowy Jork nawiedziła ogromna awaria prądu.

Jennifer Lopez chwilę po wejściu na scenę w Madison Square Garden w Nowym Jorku musiała odwołać swój występ. Wszystkiemu winna była gigantyczna przerwa w dostawie prądu, która pogrążyła Manhattan w całkowitej ciemności. Niezbędna była ewakuacja 20 tys. uczestników koncertu.

Zobacz też, na jakie koncerty warto udać się jeszcze w tym roku

J.Lo zamieściła też na Instagramie krótkie oświadczenie, w którym zapewniła fanów, że koncert ponownie odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Co ciekawe, przez awarię wszystkie firmy mieszczące się na Manhattanie zostały pozbawione prądu. Łącznie ponad 44 tys. mieszkańców Nowego Jorku przez kilka godzin w nocy pozostawała w kompletnej ciemności. Według policji awarię spowodował pożar, który wybuchł w sobotę ok. godz. 20 czasu lokalnego przy jednym ze skrzyżowań.

AD

Więcej o:
Komentarze (2)
Jennifer Lopez była zmuszona przerwać koncert. Ewakuowano 20 tys. osób. Teraz wydała oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • domrosa

    Oceniono 4 razy 2

    Tylko jedna część Manhattanu nie miała prądu. Nie piszcie bzdur typu "przez awarię wszystkie firmy mieszczące się na Manhattanie zostały pozbawione prądu", bo to nie prawda!

  • Gość: SS

    Oceniono 4 razy 2

    lady gaga wprawadzila sie do bradley cooper, a plotek nic o tym nie wie???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX