Agnieszka Kaczorowska lada moment rodzi. Nie zapomina jednak o rodzinnym biznesie i "tanecznym krokiem" zmierza na porodówkę

Agnieszka Kaczorowska to kobieta instytucja. Mimo że wkrótce zostanie mamą, dba o interesy. Dowodem na to jest "roztańczony filmik", jaki opublikowała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko. Razem z mężem, Maciejem Pelą, spodziewają się córeczki. Para jest już przygotowana na rewolucję, jaka ją czeka w najbliższy czasie. Niedawno tancerka chwaliła się na Instagramie wyprawką dla malucha oraz kupnem domu, który ma być oazą spokoju na wiele lat.

Agnieszka Kaczorowska tanecznym krokiem zmierza na porodówkę

Kaczorowska doskonale wie, jak wykorzystać swoje pięć minut sławy. Aktorka i tancerka chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych do kolorowych magazynów. Jeszcze chętniej relacjonuje przygotowania do porodu na Instagramie. Dzięki dziesiątkom zdjęć, możemy śledzić niemalże każdy jej krok. Mimo że rozwiązanie ciąży zbliża się wielkimi krokami, Agnieszka nie traci energii.

Przy okazji sprawdźcie, które polskie gwiazdy urodziły w ostatnich miesiącach

Przyszła mama jest też prawdziwą bizneswoman, która nie zapomina o swojej pracy nawet w tak podniosłym momencie, jak narodziny dziecka. Gwiazda opublikowała właśnie na Instagramie filmik promujący warsztaty taneczne w swojej szkole. Na nagraniu wywija ze swoim mężem, Maciejem Pelą i zachęca opisem przyszłych adeptów tańca.

Kochamy ze sobą tańczyć! Choć zawodowo zajmujemy się kompletnie innymi stylami, to gdy tańczymy razem najważniejsza jest dla nas radość i relacja. Teraz też trochę tańczymy, a nuż tanecznym krokiem wylądujemy na porodówce.

No cóż, teraz nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

AD

Więcej o:
Komentarze (25)
Agnieszka Kaczorowska lada moment rodzi. Nie zapomina jednak o rodzinnym biznesie i "tanecznym krokiem" zmierza na porodówkę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 14 razy 14

  Najbardziej dziwi postawa jej męża, który bierze czynny udział w tej Instagramowej żenadzie. Gościu totalna pipa. Typowy pantoflarz, potocznie zwany miękką fajką.

 • Gość: Marianna

  Oceniono 12 razy 10

  Ludzie a kogo to obchodzi ze Kaczorowska lada moment rodzi.W tej chwili tyle Pań rodzi i nikogo to nie interesuje.Juz naprawdę nie macie co pisać marni Dziennikarze.

 • Gość: Viki

  Oceniono 5 razy 5

  Odbiła koleżance chłopaka a teraz sobie żyje jakby nigdy nic,ludzie złoci.okropne

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Będziesz tańczyć jak ci dziecko pokaże
  Zobaczysz ,co to taniec w porównaniu z macierzyństwem ..

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  a kiedy będzie defekować rano czy wieczorem ???????---to bardzo ważna wiadomosc jest .

 • gapcio2010

  Oceniono 2 razy 2

  Czekamy na relację z porodówki. Szczegółową!

 • koliber

  Oceniono 4 razy 2

  Obrzydzacie tylko tym widokiem SPOLECZENSTWO...ZENADA....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX