Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie księżnej Kate i Meghan Markle na Wimbledonie. Efekt? Jej wnioski totalnie nas zaskoczyły

Meghan Markle pojawiła się na finale Wimbledonu w towarzystwie księżnej Kate. Niespodziewanie z ich twarzy nie schodziły uśmiechy. Według eksperta od mowy ciała zachowanie księżnych było całkowicie szczere. A jednak, przyjaciółki!

Meghan Markle w sobotę kibicowała sobie przyjaciółce, Serenie Williams. Tenisistka walczyła o kolejne zwycięstwo w finale Wimbledonu. Niestety, tym razem przegrała. Żonie księcia Harry'ego towarzyszyła księżna Kate, która rzekomo miała zadbać o jej odpowiedni wygląd. Tym razem księżna Sussex wyglądała zjawiskowo. Jednak nie jej kreacja, a relacja ze swoją szwagierką, jest szeroko komentowana w brytyjskich mediach. Sprawie przyjrzał się też ekspert od mowy ciała. Do jakich doszedł wniosków?

Księżna Kate i Meghan Markle jednak się lubią?

Blanca Cobb przeanalizowała wspólne zdjęcia Meghan i Kate i doszła do interesujących wniosków. Według ekspertki od mowy ciała pogłoski o konflikcie księżnych są przesadzone.

Patrząc na zdjęcia, trudno powiedzieć o jakimkolwiek konflikcie. Widać, że Meghan i Kate szczerze cieszyły się swoim towarzystwem - powiedziała Cobb w rozmowie z brytyjskimi mediami.

Jednak co dokładnie wskazuje na to, że Markle i Middleton lubią spędzać ze sobą czas?

Kiedy Kate przechylała ramię w dół, jakby chciała zbliżyć się do Meghan, potwierdziła, że ma stale coś do powiedzenia. Księżne miały też szczere uśmiechy. Wskazuje na to charakterystyczne mrużenie oczu i wypchnięte mięśnie policzkowe.

Meghan Markle i księżna KateMeghan Markle i księżna Kate East News

To, co jest interesujące na tym zdjęciu, to fakt, że głowa Meghan jest pochylona w prawo, a głowa Kate lekko w lewo. Kiedy pochylasz się w stronę kogoś, potwierdzamy, że lubimy tę osobę. To jest podświadome, (...) widać, że księżne cieszą się swoim towarzystwem - dodała Cobb.

Jak myślicie, takie analizowanie ma większy sens? A może konflikt, o którym rozpisują się światowe media, jest tylko w głowach kreatywnych "dziennikarzy" liczących na lepszą sprzedaż gazet oraz klików swoich materiałów.

Zobacz też moment, w którym księżna Kate pokazała światu swojego synka

AD

Więcej o:
Komentarze (46)
Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie księżnej Kate i Meghan Markle na Wimbledonie. Efekt? Jej wnioski totalnie nas zaskoczyły
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: toja

  Oceniono 18 razy 18

  przeciez one nie musza sie przyjaznić.Wystarczy,że beda wobec siebie mile na oficjalnych wyjściach.Poza nimi nie musza utrzymywać kontaktów.

 • Gość: O_o

  Oceniono 19 razy 17

  Dajcie spokój z analizowaniem tej relacji. Co rusz nowe bzdury. Nawet jeśli się nie lubią,to co z tego?? Nie mamy obowiązku wszystkich lubić,czasem nadaje się na innych falach.

 • Gość: qasdv

  Oceniono 12 razy 10

  Rozumiem, że stosunki z innymi ludźmi mogą się kształtować tylko dwubiegunowo: albo najlepszy przyjaciel albo śmiertelny wróg. Opcje toleruję cię, ale nie pałam wielką miłością oraz jest mi totalnie obojętne czy istniejesz nie bierze się pod uwagę.

 • Gość: kocio

  Oceniono 11 razy 7

  Mowa ciała to ściema wymyślona na potrzeby amerykańskich służb wywiadowczych, ok rok temu był emitowany program na jednym z kanałów popularnonaukowych. Firma, która to wymyśliła przyznała się do tego, że to czysty wymysł, ale kasa jaka oferował rząd USA była kusząca.

 • mm0427

  Oceniono 10 razy 6

  Cha cha cha. A nie wyglądało to tak jak dwie zdystansowane kobiety będące w sytuacji, która zmusza je do zbliżenia się do siebie?

 • ches-ter70

  Oceniono 5 razy 5

  "Meghan Markle w sobotę kibicowała sobie przyjaciółce, Serenie Williams." Kolejny przykład, że autorzy nazywający siebie dziennikarzami nie czytają swoich wypocin po ich napisaniu.

 • Gość: Ja

  Oceniono 18 razy 2

  Oglądałam ostatnio film z Megan w roli głównej .I zaczęłam się zastanawiać po tym filmie jak tak radosna,fajna osoba odnalazła się w środowisku w którym obecnie żyje.Musi jej być ciężko

 • Gość: pomroczność goleni

  Oceniono 3 razy 1

  "Księżne miały też szczere uśmiechy. Wskazuje na to charakterystyczne mrużenie oczu i wypchnięte mięśnie policzkowe." - hahahaha :D wypchnięte mięśnie policzkowe :D :D :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX