Siostra księżnej Kate zaliczyła wstydliwą wpadkę na Wimbledonie. Kiedy wiatr zawiał mocniej, wszyscy zobaczyli majtki Pippy Middleton

Pippa Middelton pojawiła się w piątek na Wimbledonie. Siostra księżnej Kate zaliczyła jednak wstydliwą wpadkę.

Pippa Middelton jest ulubienicą Brytyjczyków. Każdorazowe pojawienie się na imprezach młodszej siostry księżnej Kate, jest szeroko komentowane w mediach. Ostatnio 35-latka dała kolejny powód, by się o niej rozpisywać. Pippa zaliczyła niezłą wpadkę na Wimbledonie.

Sukienka sprawiła jej problem

Siostra księżnej Kate po raz drugi pojawiła się na tegorocznym Wimbledonie. Za pierwszym razem towarzyszył jej brat, jednak tym razem wybrała się na turniej Wielkiego Szlema w obecności męża, James Matthews. Kiedy fotoreporterzy dostrzegli parę, od razu skierowali w jej kierunku obiektywy swoich aparatów. Nic dziwnego, w końcu młodsza z sióstr Middleton do tej pory słynęła z doskonałego stylu i urody.

Na tę okoliczność założyła jasną kopertową sukienkę w żółte kwiatki oraz białe sandały na obcasie. Niestety, kreacja od początku sprawiała jej problemy. Wszystko przez mocny wiatr, który w piątek szalał w okolicach kortów. Choć Pippa starała się przytrzymywać falujący materiał, nie udało się jej w pełni zapanować nad siłami natury. To właśnie wtedy wszyscy dostrzegli jej bieliznę.

Na szczęście Middleton zachowała zimną krew i nie dała po sobie poznać, żeby przejęła się wpadką.

Wiedzieliście, że Siostra Pippy Middleton jest mistrzynią recyklingu modowego?

AD

Więcej o:
Komentarze (50)
Siostra księżnej Kate zaliczyła wpadkę na Wimbledonie. Kiedy wiatr zawiał mocniej, wszyscy zobaczyli majtki Pippy Middleton
Zaloguj się
 • Gość: bułkaz masłem

  Oceniono 17 razy 17

  No coż sytuacja jakich wiele ale dramaturgia pisarza godna kryminału, litości dla kogo wy to piszecie, czasy kucharek, pomywaczek, pokojowek dawno za nami, może uzywajcie normalnego języka dla normalnych okoliczności, uprasza się.

 • barakuda62

  Oceniono 18 razy 16

  Pokazała?
  i dobrze bo to dowód że nosi- przecież w przeciwnym wypadku gdyby wiatr zawiał okazałoby się że tam pod kiecką jest goła Pippa!🤣

 • aerofan

  Oceniono 17 razy 15

  Serio ? Kawałek koronki z pantalonów widać a wy tworzycie beznadziejnego clickbajta ??? Noż qwa cały Wimbledon widział gacie Pipy. Ogarnijcie cię cioły.

 • buran2

  Oceniono 17 razy 11

  ,,nie udało się jej w pełni zapanować nad siłami natury,, czy to tłumaczenie z angielskiego tabloidu? Chyba po polsku powinno brzmieć, nad gwałtownym powiewem wiatru,, bo jak nie zapanowała nad siłami natury, to tak, jakby nagle odeszły jej wody płodowe i urodziła dziecko

 • Gość: Jeju

  Oceniono 13 razy 11

  Nie wszyscy zobaczyli tylko nieliczni albo sam fotograf uchwycił ten moment, zresztą nie majtki tylko nogę i skrawek bielizny odsłoniła suknia targana wiatrem. O czym piszecie, jakie bzdury !

 • wojtekbajer

  Oceniono 10 razy 10

  Pipa w majtkach to chyba nic nowego?

 • Gość: Magdalena

  Oceniono 9 razy 9

  Koniec świata! Siostra księżnej też nosi majtki!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 10 razy 8

  Grunt, że pipy nie zobaczyli.
  A gdyby nawet?
  Nihil humani alienum est.

 • boo-boo

  Oceniono 8 razy 8

  No kto to widział, żeby pod sukienką majtki mieć.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX