R. Kelly aresztowany! Muzyk usłyszał zarzuty za przestępstwa seksualne

Według medialnych doniesień, R. Kelly został aresztowany. Chodzi o możliwość popełnienia przestępstw na tle seksualnym.

Jak donosi NBC News, R. Kelly został aresztowany w Chicago. Stamtąd miał zostać przewieziony do Nowego Jorku. Na tę chwilę nie wiadomo, jakie dokładnie postawiono muzykowi zarzuty przy zatrzymaniu, aczkolwiek pewnym jest fakt, iż chodzi o przestępstwa na tle seksualnym. 

R. Kelly został aresztowany

Nieoficjalnie mówi się, że R. Kelly usłyszał 13 zarzutów dotyczących m.in. dziecięcej pornografii i utrudniania pracy wymiaru sprawiedliwości. Jest to ciąg dalszy skandalu seksualnego z udziałem wokalisty. 

Przypomnijmy, że R. Kelly odpowiadał już przed sądem za posiadanie nielegalnych filmów z nieletnimi w 2002 r. Wówczas został uniewinniony, gdyż ofiary wycofały swoje zeznania. Miało być to efektem przekupstwa ze strony muzyka. W serialu dokumentalnym "Survivng R. Kelly" kobiety mówiły o kilku milionach dolarów wpłaty za milczenie. 

W lutym tego roku kolejne cztery kobiety oskarżyły muzyka o wykorzystywanie seksualne. Trzy z czterech ofiar w chwili popełnienia przestępstwa nie miały 17 lat. R. Kelly został aresztowany, ale z więzienia, po wpłaceniu 100 tys. dolarów kaucji, wyszedł po upływie dwóch dni. 

Jak donoszą zagraniczne media, jeśli R. Kelly zostanie teraz skazany, do więzienia może trafić na 30 lub nawet 70 lat. Rzecznik muzyka, Darrell Johnson zapowiedział, że w piątek, 12 lipca w Atlancie odbędzie się konferencja prasowa, podczas której skomentuje sprawę.

Więcej na temat burzliwej przeszłości rapera przeczytacie TUTAJ!

DH

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Więcej o:
Komentarze (26)
R. Kelly aresztowany! Muzyk usłyszał zarzuty za przestępstwa seksualne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • antykonformista

  Oceniono 11 razy 7

  Aaliyah miała 13 lat gdy ten zbok zaczął ją "promować". 2 lata później wzięli ślub. Tak tylko przypominam....

 • Gość: ks.M.

  0

  Do Llichenia wrócił pomnik, ale tylko z JP II - bez kochającego inaczej ks.M.

 • Gość: PiSior

  0

  Powiesić, wybebeszyć i poćwiartować...

 • Gość: Woody

  0

  "Przestępstwa" seksualne nie powinny by karalne. Życie seksualne człowieka nie powinno podlegać regulacjom prawnym. To zamach na wolność człowieka! I sprzeniewierzenie się osiągnięciom Wielkiej Rewolucji Seksualnej 1968 roku.

  Mam nadzieję, że prawo już niedługo zostanie zmienione, dlatego że pojawiają się już coraz częściej takie głosy. To, co się dzieje teraz, to zamach na prawa człowieka!

 • Gość: TransWomanMan

  Oceniono 10 razy 0

  Niech powie, że czuje i identyfikuje się jako kobieta, to go nie skażą, bo kobieta nie może zgwałcić lub napastować seksualnie innej kobiety hahaha!

 • Gość: Franio 2015

  Oceniono 24 razy 0

  Czy rapera można nazywać muzykiem? Raper to raper. Znajomość nut i słuch muzyczny do niczego nie są potrzebne. Specjalnej wrażliwości także nie należy oczekiwać. W końcu muzyka łagodzi obyczaje.

 • Gość: Max

  Oceniono 1 raz -1

  POprawny politycznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX