Zmarła 15-letnia córka brytyjskiego milionera. Ojciec zamieścił wpis. "Drogi Boże, czy mogę poprosić moją piękną, błyskotliwą dziewczynkę z powrotem?"

Córka brytyjskiego milionera, Iris Annabel Goldsmith, nie żyje. Nastolatka zmarła z powodu obrażeń poniesionych w wypadku na quadzie. Ojciec, Ben Goldsmith, opublikował na Twitterze poruszający wpis.

Brytyjski milioner Ben Goldsmith w miniony poniedziałek stracił córkę. Iris Annabel jeździła na quadzie po rodzinnej posiadłości w Somerset w Wielkiej Brytanii. Przejażdżka skończyła się tragicznie, ponieważ 15-latka miała wypadek. Na miejsce przyjechała karetka, jednak nastolatki nie udało się uratować. Rodzina jest pogrążona w żałobie. Po utracie ukochanej córki, Ben Goldsmith opublikował na Twitterze poruszający wpis. 

Ben Goldsmith żegna córkę

To pierwszy raz, od momentu tragicznej śmierci 15-latki, kiedy milioner postanowił wypowiedzieć się publicznie. Czytając jego słowa, trudno jest powstrzymać łzy.

Drogi Boże, czy mogę poprosić moją piękną, błyskotliwą, miłą małą dziewczynkę z powrotem? Jeśli nie, to proszę o szczególną troskę o nią. Tak bardzo ją kocham, tak bardzo jestem z niej dumny. A ból jest tak duży, że nie jestem w stanie tego opisać - napisał na Twitterze.

Dziennikarzom "Daily Mail" udało się także porozmawiać z przyjacielem rodziny.

To był przerażający wypadek. Iris była wyjątkowa, cała rodzina ją kochała i uwielbiała. To ogromna strata - twierdzi mężczyzna.

Kim była Iris Annabel Goldsmith?

15-letnia Iris Annabel była najstarszą córką Bena Goldsmitha, brytyjskiego finansisty i ekologa, syna miliardera sir Jamesa Goldsmitha, który po śmierci ojca w 1997 roku odziedziczył 300 milionów funtów. Nastolatka była dziedziczką dynastii Goldsmitha oraz Rothschildów, dwóch brytyjskich rodzin, które mają realny wpływ na świat polityki i finansów. 

Te gwiazdy zmarły w niewyjaśnionych okolicznościach. Zobacz wideo:

Więcej o:
Komentarze (123)
Zmarła 15-letnia córka brytyjskiego milionera. Ojciec zamieścił poruszający wpis. "Drogi Boże, czy mogę poprosić moją piękną, błyskotliwą dziewczynkę z powrotem?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • elenem

  Oceniono 42 razy 40

  Współczuję.. straty i bólu.
  Rodzice będą nosić ten ból do końca życia.

 • Gość: Jet

  Oceniono 35 razy 31

  Trąbi się o tym, że quady są niebezpieczne. Ale każdy myśli, że to ich nie dotyczy.

 • Gość: Magda

  Oceniono 28 razy 22

  Boże wpis na mediach społecznościowych rodzica w chwili śmierci dziecka.Świat się kończy

 • Gość: Eve

  Oceniono 24 razy 22

  Wspolczuje straty.

  Zastanawia mnie jedno czy w takiej sytuacji miala bym czas, chec ,potrzebe uzewnetrzniac sie na Twitter . Obym nigdy sie nie dowiedziala ....

  aaaaa zapomnialam ja nie mam twitter'a 🤔

 • marykownow

  Oceniono 17 razy 15

  Straszne. Ilu zamożnych ludzi w ostatnich latach zginęło przez prywatne samoloty, quady i tymm podobne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 15

  To niestety przez te różne jak to nazwę "zabawki" ktore zabijają.. Te "pojazdy" nie są przystosowane do ruchu samochodowego..👎👎👎

 • Gość: trompeter

  Oceniono 19 razy 15

  finansista tak, ekolog pewnie w tym sensie że teraz ekologiczne rozwiązania będą coraz droższe, wiec raczej biznesmen. czyli finansista.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX