Olga Kalicka pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Uwagę zwraca nowy wózek dziecka. Jego cena zwala z nóg

Wybór wózka dziecięcego to niełatwa sprawa. Olga Kalicka zdecydowała się na ekskluzywny i popularny wśród gwiazd model.

Na początku tego roku Olga Kalicka po raz pierwszy została mamą. Aktorka wraz z partnerem, Cezarym Nowakiem, powitała na świecie syna, który otrzymał imię Alex. Rodzina właśnie wyruszyła na swoje pierwsze tak dalekie wakacje.

W ostatnich latach Olga Kalicka stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Widzowie mogą kojarzyć ją między innymi z: "Rodzinki.pl", "M jak miłość", czy prowadzenia programu "World of Dance". Młoda mama ma za sobą także debiut w rosyjskiej produkcji.

Olga Kalicka pokazała nowy wózek syna

Pomimo napiętego grafiku, 25-latka znajduje czas dla rodziny, które jest jej priorytetem. Od niedawna cała trójka wypoczywa w Turcji. Na Instagramie serialowej Magdy znalazło się już pierwsze zdjęcie z wyjazdu. Aktorka pozuje na nim przed hotelem.

Uwagę zwraca wózek, i to nie byle jaki. Mowa o "bryce" popularnej wśród gwiazd marki Cybex. Model ze zdjęcia kosztuje około 6 tysięcy złotych. W tym przypadku płaci się nie tylko za popularne logo, ale też za liczne gadżety ułatwiające wspólne podróże.

Ładny?

Więcej o:
Komentarze (18)
Olga Kalicka pokazała nowy wózek swojego syna. Jego cena zwala z nóg
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • agatek72

  Oceniono 6 razy 6

  I znowu o wózku? Ile można? Już wiemy że gwiazdy dostają wózki za reklamę.

 • Gość: Ktoś

  Oceniono 4 razy 4

  Chłopiec ma na imię Aleksy, nie Alex.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Zwalająca z nóg jest głupota pani Kalickiej - macierzyństwo dało jej lekcję perfekcyjnego pozowania przy drogim wózku. 🤦🏼

 • Gość: Wujowypandomu

  Oceniono 2 razy 2

  Pierwszy raz słyszę o tej pani, więc tym bardziej goowno mnie obchodzi jej wózek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  To wszystko jest dla ludzi dziecku jest obojętne w jakim wózku jeździ

 • Gość: Ludwika

  Oceniono 1 raz 1

  Wózek jak wózek. Są lepsze.

 • Gość: Tom

  Oceniono 3 razy 1

  "Odwaga, zaangażowanie, optymizm i pewność siebie to cechy, które odzwierciedlają nowoczesną kobietę wyznaczającą nowe trendy. Kreatywność i innowacyjność definiują wszystkie ambitne kobiety dzisiejszych czasów.

  "Rebellious" to najnowsza kolekcja fashion od CYBEX. Stylowa i luksusowa propozycja inspirowana jest ostatnimi trendami w modzie. Mocne kolory, zaskakujące ozdoby i najwyższa jakość materiałów - to czyni kolekcję "Rebellious" idealną dla nowoczesnych kobiet celebrujących życie." - KTOŚ TO ŁYKA???

 • Gość: Goscw

  0

  Wózkommania...wcale ta cena nie jest aż taka powalająca...kogo to poza tym interesuje...Szał na dzieci teraz...wszystkie rodzą i się chwalą.Nie ona pierwsza i nie ostatnia.A te wózki to zazwyczaj jakaś promocja i tyle..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX