Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła mężowi urodziny na Mazurach. Piotr przybył o kulach, więc z tańców nici, ale Robert Lewandowski bawił się świetnie

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na Mazury, gdzie ćwiczy razem z Anną Lewandowską. Nie zapomniała jednak o urodzinach męża. Zobaczcie, jak wyglądała impreza Piotra Woźniaka-Staraka.

Piotr Woźniak-Starak skończył w środę 39 lat. Choć po wypadku porusza się o kulach, kontuzja nie przeszkodziła mu w dobrej zabawie. Na urodziny przyjechał do żony, Agnieszki Woźniak-Starak, która obecnie razem z Anną Lewandowską ćwiczy na Mazurach.

Prezenterka pokazała filmiki z przyjazdu męża, a także krótkie fragmenty wieczornej zabawy. Widzimy Piotra w szlafroku i o kulach. Producenta nie opuszczał dobry humor, a wspaniały tort na pewno sprawił mu wiele przyjemności.

W imprezie wzięli udział m.in. Anna i Robert Lewandowscy. Na nagraniach Agnieszki Woźniak-Starak możemy zobaczyć m.in., jak sam mistrz, Robert Lewandowski gra w piłkę z kolegami. Z takiego pokazu byłby chyba zadowolony każdy fan futbolu. Mamy nadzieję, że solenizant docenił widowisko.

jm

Więcej o:
Komentarze (36)
Agnieszka Woźniak-Starak wyprawiła mężowi urodziny na Mazurach. Piotr przybył o kulach, więc z tańców nici. Ale Robert Lewandowski bawił się świetnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 16

  "Przyjechał do żony na urodziny" - miał szczęście, że go wpuściła :)

 • Gość: foch

  Oceniono 16 razy 14

  Ciekawe ile grożą wam prawnicy Szulim za nie nazwanie jej Woźniak Starak;)

 • Gość: bodo

  Oceniono 11 razy 11

  po co o tym piszecie kogo to interesuje . Przecież to patologia to całe towarzystwo

 • Gość: Normals

  Oceniono 11 razy 11

  Banalni ludzie.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 9

  Woźniak Starak urwała się z choinki?

 • Gość: mm

  Oceniono 7 razy 7

  W sumie to mi go żal lubią go i kochają tylko dlatego ,że ma bogatych rodziców - przykre

 • Gość: Dayena

  Oceniono 9 razy 7

  Ale ona paskudna .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX