Adele niedawno rozstała się ze swoim mężem, a teraz została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Nietrudno wywnioskować, że są sobie bliscy

Adele jest znowu zakochana? Piosenkarka została przyłapana z tajemniczym mężczyzną. Trzymali się za ręce!

Adele ze wszech miar chroni swoje życie prywatne. Wokalistka unika skandali, a w wywiadach skupia się głównie na życiu zawodowym. Kilka miesięcy temu piosenkarka ogłosiła, że jest w separacji ze swoim mężem, Simonem Koneckim. Kiedy wydawało się, że Brytyjka długo nie pozbiera się po rozstaniu, na jej drodze stanął tajemniczy mężczyzna.

Adele ma nowego partnera?

Adele i Simon Konecki tworzyli parę przez osiem lat. Doczekali się syna Angelo, który przyszedł na świat siedem lat temu. O tym, że wyszła za mąż, poinformowała media przypadkowo. Gdy w 2017 roku odbierała statuetkę Grammy, nazwała Koneckiego swoim mężem. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w kwietniu po ośmiu latach związku. Piosenkarka wydała wówczas krótkie oświadczenie.

Adele i jej partner są w trakcie separacji. Zobowiązali się do wychowywania swojego syna wspólnie, w miłości. Jak zawsze proszą o prywatność. Dalszych komentarzy nie będzie - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu przesłanym przez reprezentantów Brytyjki do Associated Press.

Wokalistka jednak szybko znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na spacerze z tajemniczym partnerem. Para trzymała się za ręce i próbowała ukryć się za okularami przeciwsłonecznymi. Choć niektóre źródła twierdzą, że to "wyłącznie" przyjaciel Adele, zdjęcia zdają się temu zaprzeczać.

Pamiętacie pierwsze małżeństwa polskich gwiazd? Zobaczcie nasze wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (14)
Adele niedawno rozstała się ze swoim mężem. Długo nie cierpiała. Ostatnio została przyłapana, jak trzyma się za ręce z nowym partnerem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 16

  Sa WYLACZNIE przyjaciolmi, bo gosciu jest gejem, mezem komika Allana Cara

 • Gość: 13f

  Oceniono 11 razy 7

  Przecież ten facet jest gejem i powszechnie wiadomo, że ma już męża, wy pijane małpy z tępą brzytwą w Plotku...

 • Gość: lipa

  Oceniono 7 razy 5

  Przecież wyraźnie widać, że gościu jest ciepły.

 • Gość: matka kurła

  Oceniono 2 razy 2

  ten ziom wygląda jak mój pan jarosław k. ps. balblina

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 1

  Widocznie Konecki to nie było to! Każdy ma prawo do szczęścia.

 • Gość: viki

  0

  "tajemniczym mężczyznĄ" ???!!!! ale WSTYD!

 • Gość: Ed

  0

  Ale schudla wow

 • sselrats

  Oceniono 5 razy -3

  Swędziocha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX