Dominika Gwit zdradziła, czy obawia się rozmów z dziennikarzami. "Pytania bywają dość kontrowersyjne"

Dominika Gwit podobno nie boi się żadnego pytania. Czy mimo wszystko była kiedyś zmuszona radzić sobie z nachalnością dziennikarzy?

Dominika Gwit słynie z ogromnego dystansu do siebie. Aktorka sprawia wrażenie osoby, którą trudno wyprowadzić z równowagi. Czy w takim razie musiała kiedyś zmierzyć się z pytaniem od dziennikarzy, z którym nie była wstanie sobie poradzić? Obejrzyjcie nasze wideo!

AD

Więcej o:
Komentarze (37)
Dominika Gwit zdradziła, czy obawia się rozmów z dziennikarzami. "Pytania bywają dość kontrowersyjne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 8 razy 8

  Jej dystans do siebie jest wprost proporcjonalny do tuszy.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 14 razy 8

  Niech sie zmierzy z moim pytaniem.

  Dominiko, czy nie obawiasz się, że stan w którym się obecnie znajdujesz, a mowa tu przede wszystkim o chorobliwej otyłości z ktorą sie zmagasz, może mieć tragiczny w skutkach final? Zapytam bez owijania w bawełnę. Czy nie obawiasz się, że w zeiazku ze wspomnianą otyłością Twoje serce bie wytrzyma i pewnego dnia po prostu stanie?

 • Gość: Och.nie

  Oceniono 7 razy 7

  A co to znaczy ten osławiony slogan "dystans do siebie"? Brak krytycyzmu, może? Nachalna autopromocja? Rozbuchane ego? Osobowość narcystyczna?

 • Gość: sdf

  Oceniono 17 razy 7

  Nie wiem, czy ludzie zdają sobie z tego sprawę, ale osoba tak otyła jak Dominika ma np. problem z... podtarciem pupy, bo ręce sa po prostu za krótkie żeby sięgnąć. O takich cudownych skutkach ubocznych obżarstwa już nasza pato(dosłownie!)celebrytka nie wspomina, gdy wciska ludziom kity jak to świetnie jest być grubą! faktycznie, chodzenie z obsranym tyłkiem jest cool

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 7 razy 5

  I believe I can fly... Dominiko Gwint chcialbym Ci uzmysłowić, że Ty sobie możem believe... ale nooo nie oderwiesz sie od ziemi gwarantuje Ci to!

 • miastomakow

  Oceniono 4 razy 4

  Śmiejecie się z niej a ja ją uważam że ona będzie jeszcze kiedyś ważyła 500 kg i będzie największą Polką w historii, dziesięć razy większą od Skłodowskiej Curie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Powiedzmy sobie wprost jest otyla, bo chcę taka być, żadnych ograniczeń w jedzeniu i na tym koniec, cała reszta to same ograniczenia, to jest chorobą na, która ona chce być chora, bo gdyby mimo odchudzania nie było efektów to ok, coś nie tak, ale ona mogła schudnąć tylko pokonało ja lenistwo

 • Gość: reku

  Oceniono 2 razy 2

  pierwszy raz słyszę o tej Pani... o co tutaj chodzi? to ktoś ważny albo istotny społecznie ?

 • Gość: Feeders

  Oceniono 2 razy 2

  A ja bym Cię karmił Dominiko i karmił, tortem, boczkiem w czekoladzie białej i innymi pysznościami i obserwował jak kochanego ciałka jest coraz więcej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX