Ibisz zagadał do nieznajomej na Ukrainie. Zapytał, na ile lat wygląda, a jej odpowiedź totalnie go rozbawiła. "Ustawiła mi cały dzień!"

Krzysztof Ibisz zachwyca swoim młodym wyglądem nie tylko w Polsce. Na Ukrainie też mógłby zrobić karierę?

Młody wygląd Krzysztofa Ibisza to temat wielu żartów i anegdotek. Prezenter sam śmieje się, że z roku na rok jest coraz młodszy. Jak się okazuje, pod wrażeniem jego witalności są nie tylko Polacy.

Krzysztof Ibisz zachwycił Ukrainki

Krzysztof Ibisz od kilku dni przebywa na zasłużonych wakacjach w Odessie na Ukrainie. Dziennikarz dziarsko przemierza kraj naszych wschodnich sąsiadów, a po drodze zagaduje przechodniów. Jedna z nich wprawiła go w wyjątkowo dobry nastrój.

Prezenter spytał kobietę, na ile wygląda lat. Ta nie padała konkretnego wieku, ale zapewniła go, że wydaje się być bardzo młody. Ibisz od dawna słyszy podobne komplementy, a jednak ten dostarczył mu wyjątkowo dużo radości. A może to tylko kokieteria?

Więcej o:
Komentarze (115)
Ibisz zagadał do nieznajomej na Ukrainie. Zapytał, na ile lat wygląda, a jej odpowiedź totalnie go rozbawiła. "Ustawiła mi cały dzień!"
Zaloguj się
 • Gość: go

  Oceniono 83 razy 73

  ekskjuze mła, ale czy ja dobrze rozumiem, że sztuczny kszysio, który sobie kilka lat temu wyciął wory spod oczu, ponaciągał coś w twarzy, ten sam, co świeci licówkami chodzi teraz po ukrainie i pyta ludzi na ile lat wygląda, żeby usłyszeć, że na mniej niż ma? to jeszcze celebrycka hipokryzja czy już nieludzka głupota?

 • Gość: Leonhard

  Oceniono 47 razy 37

  Pan Krzysztof aż się nadął od tego dowartościowania. Gdzie teraz pojedziemy na spytki? Może Jerozolima albo Kinszasa?

 • moszna666

  Oceniono 34 razy 32

  Współczuję ibiszowi. Pewnie codziennie jak wstaję to pyta się samego siebie ile mam lat. Idzie do lustra maseczki podkłady Cieszę się bardzo bo wygląda już młodziej. Po południu idzie do gabinetu chirurgii plastycznej aby dostać kolejny zastrzyk z botoksu. Pyta się pielęgniarki czy wygląda młoda a ona rozrzewnieniem tak panie Krzysiu bardzo bardzo ale to bardzo młodo. Ale dla Krzysia to nie wystarczająco więc zaczepia obce osoby na ulicach pytając czy Wygląda rzeczywiście młodo. Biedny ten Krzysiu smutne jego życie

 • Gość: Zachwycona

  Oceniono 38 razy 32

  Zmienają się daty w kalendarzu .Zmienają się partie rządzące tylko Krzysiek dalej ten sam!

 • Gość: Maria Czubaszek

  Oceniono 27 razy 27

  Wolałam Go jak był starszy.

 • Gość: munaciello

  Oceniono 26 razy 24

  Mentalnie i emocjonalnie to nastolatek.
  Góra 13 lat.

 • Gość: asia

  Oceniono 34 razy 24

  Bardzo sztuczny, wydaje sie wiecznie spięty i zestresowany...

 • wkoz1

  Oceniono 29 razy 23

  Po umysle to 5 latek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX