Misiewicz wyszedł z aresztu, a na wolności czeka na niego sympatia. Spotykali się już od dawna. Kim jest Ewa "Tygrysica" Piątkowska?

Ewa "Tygrysica" Piątkowska to ceniona polska pięściarka. Sportsmenka od dawna zna się z Bartłomiejem Misiewiczem. Zanim polityk został zatrzymany, widywano ich na randkach.

Bartłomiej Misiewicz już pod koniec zeszłego roku był widywany u boku Ewy Piątkowskiej. Paparazzi przyłapali ich na mikołajkowej randce w centrum handlowym. Jak relacjonował wówczas "Super Express", udali się na kolację, a następnie podczas spaceru w zimowej aurze były rzecznik MON-u strzepywał z włosów swojej sympatii płatki śniegu. Jednak sielankę przerwała brutalna rzeczywistość. Miesiąc później polityk został zatrzymany i trafił do aresztu. Był podejrzany o to, że m.in. przekraczał swoje uprawnienia i działał na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa.

Kim jest Ewa "Tygrysica" Piątkowska?

Okazuje się, że Misiewicz po ponad półrocznym pobycie w areszcie nadal może liczyć na wsparcie swojej bliskiej przyjaciółki. Ewa Piątkowska poinformowała "Super Express", że niedługo planuje się spotkać z Bartłomiejem i już nie może się doczekać, aż z nim porozmawia.

Planujemy się spotkać w najbliższych dniach, wszystkiego się dowiem wreszcie. Jestem bardzo ciekawa, w jakiej jest formie, jak się czuje. Nie mogę się doczekać spotkania - powiedziała.

To wyznanie rozgrzało media. Internauci są bardzo ciekawi, kim jest Ewa Piątkowska i skąd wziął się jej przydomek "Tygrysica"? Otóż sportsmenka zaczynała swoją karierę jako zawodniczka rugby w drużynie RC Tygrysice Orkan Sochaczew i to właśnie stąd zaczerpnęła inspirację do stworzenia przydomku. Co ciekawe, Ewa jest najbardziej utytułowaną polską pięściarką. Jako pierwsza zdobyła tytuł mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC (World Boxing Council), czyli najbardziej prestiżowej federacji bokserskiej. Ponadto "Tygrysica" bardzo często pojawia się w Telewizji Polskiej jako ekspert w dziedzinie boksu.

Ewa Piątkowska i Bartłomiej Misiewicz znają się od dawna. Na profilu pięściarki na Facebooku można znaleźć zdjęcia z politykiem już z 2017 roku. Fani sportsmenki byli bardzo zaskoczeni, gdy zobaczyli ich wspólne selfie w windzie. W komentarzach pojawiło się wiele słów krytyki pod adresem byłego rzecznika MON-u, a "Tygrysica", broniła swojego przyjaciela i odpierała wszelkie ataki.

To ten, co na baletach stanowiska rozdawał? - napisał internauta.
Nie wierz mediom - odpowiedziała Piątkowska.

Inna osoba dołączyła do dyskusji:

Przecież są dowody ludzi, którzy byli na imprezie razem z nim, więc to nie media.
To tylko ich wersja - stwierdziła "Tygrysica".

Jak myślicie, Ewa i Bartłomiej mają szansę zostać parą?

CBA zatrzymało byłego rzecznika MON, byłego posła PiS i cztery inne osoby. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (63)
Misiewicz wyszedł z aresztu, a na wolności czeka na niego sympatia. Spotykali się już od dawna. Kim jest Ewa "Tygrysica" Piątkowska?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Babazlasu

  Oceniono 40 razy 38

  Z Misia to taki polityk jak z Górniak diva, a z Wieniawy gwiazda.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 32 razy 30

  Kolejne promowanie kryminalisty!

 • Gość: Gościu

  Oceniono 25 razy 23

  Misiek lubi strapon więc pasują do siebie.

 • Gość: koko szanel

  Oceniono 26 razy 20

  Ma rację Tygrysek. Trzeba wierzyć mediom, ale tylko tym prawdziwym, kureskim. A co do Misia, to przecież wiadomo, że go wrobili. jeszcze nie wiadomo, kto, może Kłapouchy ?

 • wintersun

  Oceniono 19 razy 13

  Może Ewa Tygrysica jest rolnikiem? Bo skoro ma warchlaka...

 • Gość: Kolagenowy Joe

  Oceniono 13 razy 11

  "Zanim polityk został zatrzymany, widywano ich na randkach."

  Mhm. Ustawki to się nazywa, nie randki. Przecież ten bandzior pukał się z Antonim.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX