Agnieszka Kaczorowska kupiła dom. Już zdążyła pochwalić się nim na Instagramie. "Stworzymy prawdziwy dom dla naszej Pelakowej rodzinki". Uroczo?

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem już niebawem spełnią swoje kolejne marzenie. Przyszli rodzice kupili własne mieszkanie.

Ostatni rok przyniósł wiele zmian w życiu Agnieszki Kaczorowskiej. Jesienią ubiegłego roku gwiazda "Klanu" wzięła ślub z Maciejem Pelą, a zaledwie kilka miesięcy później ogłosiła, że spodziewają się dziecka. Córka pary pojawi się na świecie lada dzień. Tymczasem przyszłych rodziców czeka przeprowadzka.

Niedawno Agnieszka Kaczorowska wzięła udział w sesji dla "Gali". Kulisami pochwaliła się na Instagramie.

Zarabianie na byciu mamą powoli staje się normą w polskim show-biznesie. Gwiazdy dzielą się na te, które na czas ciąży i wychowywania dziecka wycofują się z pracy i skupiają na życiu rodzinnym, oraz te które starają się najkorzystniej spieniężyć błogosławiony stan. Do tego drugiego grona zalicza się Agnieszka Kaczorowska.

Nowy dom Pelaków

Mimo że tancerka nadal nie urodziła, to już od ponad pół roku prowadzi vloga parentingowego, a na Instagramie regularnie reklamuje produkty dziecięce. Wygląda na to, że biznes się opłacił. Kaczorowska i Pela pochwalili się ostatnio tym, że kupili swoje własne mieszkanie w Warszawie. Para nie ukrywa, że była zmuszona wziąć kredyt, co w dzisiejszych czasach jest normalne, nawet wśród gwiazd.

Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki - napisała szczęśliwa Kaczorowska.

Jesteśmy ciekawi, jak urządzą swoje gniazdko. Myślicie, że Agnieszka będzie teraz reklamowała meble i artykuły AGD?

Więcej o:
Komentarze (50)
Agnieszka Kaczorowska kupiła dom. Już zdążyła pochwalić się nim na Instagramie. "Stworzymy prawdziwy dom dla naszej Pelakowej rodzinki". Uroczo?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: heh

  Oceniono 49 razy 43

  I koniecznie trzeba lecieć pochwalić się na instagramie, koniecznie z wystylizowaną fotką i sztucznym uśmiechem, inaczej szczęście nie byłoby pełne...

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 33 razy 29

  Zasadnicze pytanie brzmi: czym jeszcze nie zdążyła się pochwalić na Instagramie? Przecież ona chwali się dosłownie wszystkim. Jej profil, to prawie jak Truman Show.

 • gapcio2010

  Oceniono 29 razy 29

  Infantylne ,głupiutkie dziewczę.Ciekawe kiedy informacje o rozwodzie i ciekawe czy również tak szczegółowe....

 • Gość: Jejku

  Oceniono 25 razy 25

  Najzabawniej jest gdy takie upubliczniane, ociekajace lukrem związki, rozpadają się z hukiem po paru latach, a rozwód i podział majatku opisywane są z chęcią przez redaktorki plotka. A swoją drogą ona ma mentalność 11 latki.

 • szwampuch58

  Oceniono 20 razy 18

  Jak ten Pelak skoczy w bok,tez to oglosi dumnie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX