Joanna Krupa przyznaje, że boi się naturalnego porodu. Nie jest też przekonana do karmienia piersią. "Nie lubię, gdy ktoś je dotyka"

Joanna Krupa już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. W wywiadzie dla magazynu "Gala" opowiedziała o ciąży i planach na najbliższą przyszłość.

Joanna Krupa raczej nie ma problemu z mówieniem o życiu prywatnym. A zwłaszcza teraz, gdy jest w ciąży, ochoczo o nim opowiada w mediach. Gwiazda udzieliła więc kolejnego wywiadu, tym razem  magazynowi "Gala", z którego możemy dowiedzieć się między innymi, że wraz z Douglasem już planują kolejne dziecko. 

Joanna Krupa pokazała wideo z USG: 

Joanna Krupa o ciąży i obawach 

Choć przyszli rodzice nadal nie znają płci dziecka, to Krupa wyznała, że cieszyłaby się, gdyby teraz na świat przyszedł chłopiec. Powód? Bo wówczas mógłby opiekować się młodszą siostrą.

Nie mamy jeszcze pewności co do płci. Pierwsza ciąża jest dla mnie trochę stresująca - niczego się nie wie. W drugiej na pewno jest dużo łatwiej. Już jako nastolatka wiedziałam, że kiedyś będę mieć dziecko. Ale wiedziałam też, że nie chcę urodzić zbyt wcześnie. Najpierw chciałam osiągnąć coś w życiu zawodowym. Byłam egoistką, myślałam o sobie. Chciałam mieć komfort, że jeśli jutro chcę zechcę gdzieś wyjechać to mogę i nie muszę się o nic martwić - mówi podekscytowana Krupa.

Mimo że druga ciąża jest już w planach, to o tej trwającej także wiemy sporo. Przede wszystkim Joasia zapewniła nas, że dziecko przyjdzie na świat w USA. Jeżeli chodzi natomiast o metodę porodu, Krupa nadal ma pewne obawy. 

Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytałam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, że każdy przypadek jest inny.

Kolejna kwestia to karmienie. Gwiazda w "Gali" przyznała, że chciałaby karmić piersią, ale... "nie lubi, gdy ktoś dotyka jej piersi". 

Ale miłość do dziecka może wszystko zmienić. Niedawno koleżanka, która właśnie urodziła powiedziała mi, że pierwsze karmienie było dla niej bardziej bolesne niż poród. Nie zachęciła mnie, ale mimo wszystko spróbuję - zapewnia.

Krupa, będąc w ciąży, spełnia swoje największe marzenie o posiadaniu dziecka. Dodaje też, że czuje się bardzo dobrze. Poród zbliża się już wielkimi krokami - modelka jest w 23 tygodniu ciąży - więc mamy nadzieję, że będzie się świetnie czuła do samego końca.

DH

Więcej o:
Komentarze (52)
Joanna Krupa przyznaje, że boi się naturalnego porodu. Nie jest też przekonana do karmienia piersią. "Nie lubię, gdy ktoś je dotyka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dddvgds

  Oceniono 36 razy 22

  to tylko potwierdza panujący w tych "sferach" debilizm

 • Gość: mika

  Oceniono 37 razy 19

  Czy ta kobieta chce mieć dziecko czy myślała, że bezboleśnie wyskoczy z niej śliczna laleczka? Zaraz się naiwnie zdziwi, że dzieci trzeba przewijać, ulewa im się itp., a to przecież takie nieapetyczne...

 • Gość: amp

  Oceniono 18 razy 16

  Miala Krupa swoje piec minut a teraz zegnamy ozieble, spadaj lampucero

 • monikaaleksandra

  Oceniono 21 razy 15

  "Podobno to najlepsze dla dziecka". Podobno niektórzy zamiast mózgu mają kisiel.

 • Gość: An

  Oceniono 22 razy 12

  No,ok. Każda kobieta ma takie lub inne leki związane z porodem, karmieniem i ogólnie macierzyństwem. Tylko ,na litość Boską,po co ona o tym opowiada publicznie!!!????

 • mkll95

  Oceniono 14 razy 8

  Dla tego pustaka, najwazniejsze sa fotki i wywiady wynikajace z faktu, ze jest w ciazy. Bedzie miala kolejna zabawke do lajkowania. Zalosne.

 • Gość: xxx

  Oceniono 11 razy 7

  ona nie jest głupia, ona jest przerażająco głupia...i nie wiem co jest gorsze to co ona mówi czy to że jacyś pseudo dziennikarzyny to cytują i robią z tego newsy

 • Gość: dulo

  Oceniono 13 razy 7

  nie wiem kim jest ta pani ale coś z jej głową nie hallo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX