Mariusz Pudzianowski "żartuje" z gwałtu. Internauci krytykują: "Bardzo kiepskie poczucie humoru". Bronił się, ale wyszło żenująco

Niedawno Mariusz Pudzianowski, niestety w typowy dla siebie sposób, skomentował sytuację osób homoseksualnych w Polsce. Tym razem zawodnik MMA "zażartował" z gwałtu i wyszło jeszcze słabiej.

Coraz głośniej mówi się o przemocy na tle seksualnym i edukacji w tym temacie. W Polsce przoduje w tym Anja Rubik, która wystartowała nawet z projektem SexEd. Tym razem głos w sprawie gwałtu postanowił zabrać Mariusz Pudzianowski.

Mariusz Pudziankowski "z dystansem" o gwałcie

"Pudzian" zadebiutował w show-biznesie lata temu, jako wyjątkowo medialny zawodnik MMA. Obecnie jest już pełnoetatowym celebrytą, a udział w "Tańcu z gwiazdami" jedynie potwierdził jego status. Siłacz jest też aktywny w mediach społecznościowych, gdzie lubi wygłaszać swoje - nierzadko homofobiczne i rasistowskie - komentarze.

Przypomnijmy, że maju Pudzianowski w jednym z wywiadów powiedział, że homoseksualiści powinni wyjechać z Polski do Francji i tam "bzykać się na ulicach". Rozpętała się wtedy burza. Tym razem nie było inaczej, a poszło o mem, na którym Pudzianowski porównał seks bez zgody żony do zakupów bez zgody męża.

Pod zdjęciem zawrzało. Kobiety i mężczyźni nie kryją zażenowania.

Zawsze wiedziałam, że pan Mariusz nie należy do elity intelektualnej.
Straciłam cały szacunek do twojej osoby w tym momencie.
Bardzo kiepskie poczucie humoru...

Pudzianowski postanowił odpowiedzieć na zarzuty internautów.

To tylko durny mem z neta. Odrobinę dystansu, a jak nie masz dystansu, nie zaglądaj tu! Ja nie "zupa ogórkowa, aby mnie każdy lubił".

Śmieszą Was takie żarty?

Więcej o:
Komentarze (146)
Mariusz Pudzianowski "żartuje" z gwałtu. Internauci krytykują: "Bardzo kiepskie poczucie humoru". Bronił się, ale wyszło żenująco
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: -ta

  Oceniono 94 razy 60

  Niestety, w tym przypadku potwierdza się, że jeśli ktoś wygląda na umiarkowanie lotnego, to jest umiarkowanie lotny. Współczuję kobietom z nim związanym teraz i kiedykolwiek.

 • perkis1234

  Oceniono 38 razy 24

  Z reguły największymi HOMOFOBAMI są KRYPTOGEJE, których prawdziwa orientacja nie pasuje do oficjalnego wizerunku i z tego tytułu muszą "wyładować" swoją frustrację poprzez atak, tym samum w ich mniemaniu odciągając od siebie uwagę i niewygodne pytania. Co zresztą tutaj jest bardzo prawdopodobne - czy ktokolwiek widział Mariusza w związku z kobietą?

  Przeciętny facet hetero, który jest pewny swojej męskości jest najczęściej zupełnie obojętny wobec osób homo.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 35 razy 21

  A czego wy od tego tepaka oczekujecie ? Kupa cielska i nic wiecej !

 • spyderman2

  Oceniono 20 razy 14

  pudzian to tytan intelektu he he. wszystko co reklamuje mijam szerokim łukiem
  ps. to on jeszcze nie wpierdlu za ten napad na hotel???

 • banan125

  Oceniono 22 razy 14

  mięśnie panu P. urosły , ale kosztem tkanki w głowie - i stąd taka tępota umysłowa, albo impotencja intelektualna ...

 • doradca02

  Oceniono 15 razy 11

  "Pudzianowski odpowiedział żartem;". raczycie żartować. Jemu trudno składnie ulożyć zdanie. Jego " rzecznik prasowy, medialny" coś sklecił i włożył w jego usta. Mięśnie to nie mózg.

 • dubleduck

  Oceniono 16 razy 10

  A czego oczekiwać od Pudziana ? Jak by miał ćwiczyć intelekt to by mu mięśnie nie urosły.Jak mu bicepsy urosły to nie drogą wysiłku intelektualnego . Jak mu się zemrze to problem ile prochu zostanie a nie myśli wiekopomnych jak n.p. po pośle Sasinie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX